HyperX İlk Lisanslı PlayStation 4 Kulaklığını Duyurdu!

Kingston Technology Company şirketinin oyuncu ekipmanları ve donanım parçaları ile ilgilenen bölümü HyperX bugün ilk lisanslı PlayStation 4 kulaklığını duyurdu.

Sony Interactive Entertainment tarafından resmi olarak lisans verilen yeni kulaklığın dizaynı da PlayStation 4 oyuncularına özel olarak yapıldı. PlayStation 4’ün rengini temsil eden mavi çerçeve ve HyperX logosunun yanında bir de Playstation logosu görüyoruz. 53 mm’lik sürücüleri ile yüksek kalite sesi oyunculara getiren kulaklık aynı zamanda sağlamlık için alüminyum çerçeveye sahip. Ayrıca günlük kullanıma uyarlamak için kolayca sökülüp takılabilen bir mikrofona sahip, böylece toplu taşımada, film veya video izlerken, akıllı telefonunuzdan oyun oynarken rahatça kullanabilirsiniz. HyperX’in yeni kulaklığı aynı zamanda suni deri yastıklı kafa bandı ve köpüklü kulak yastıkları barındırıyor yani uzun kullanım için oldukça konforlu.

HyperX - Lisanslı PlayStation Kulaklığı

Konsol ürünleri müdürü Andrew Ewing “HyperX, konsol piyasasına olan desteğini arttırmak için ilk lisanslı PlayStation 4 kulaklığını sunmak ve bir endüstri lideri ile çalışmak için heyecan duyuyor.” açıklamasında bulundu. Özellikle e-Spor için özel ekipmanlar geliştiren HyperX, bu alana olan desteğinin sürekli olacağını da dile getirdi.

Kulaklığın Özellikleri:

Sürücü: Dinamik, neodim mıknatıslı 53mm
Tip: Çevresel ve arkası kapalı
Frekans Duyarlılığı: 15Hz-25,000Hz
Empedans: 41 Ω
Ses basıncı seviyesi: 1kHz’de 95dBSPL/mW
T.H.D.: < 2%
Ağırlık: 325g
Mikrofonla Birlikte Olan Ağırlık: 337g
Kablo uzunluğu: 1.3m
Bağlantı: 3.5mm

Mikrofon Özellikleri:

Eleman: Elektret kondansatör tipi mikrofon
Kutup Düzeni: Gürültü önleyici
Frekans: 50 Hz–18.000 Hz
Hassasiyet: -39 dBV (0dB=1V/Pa,1 kHz)

Netflix, Maniac’ın Resmi Fragmanını Paylaştı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!