HWA Gaming Şampiyonluk Ligi’nde

HWA Gaming, Yükselme Ligi Finali’nde Beşiktaş’ı 3-0 yenerek 2018 Şampiyonluk Kış Ligi’nde yerini ayırttırdı.

Bu sene başında gerek ayrılan oyuncuları olsun gerekse takım hakkında çıkan haberler olsun, HWA için işlerin pek de iyi gitmediğini düşünüyorduk. Hele ki Galatasaray ve Beşiktaş gibi devlerin de Yükselme Ligi’ne girdiklerini ve ufaktan yatırım yapmaya başladıklarını da görünce ben şahsen bir ara umudumu kesmiştim. Bize yıllarca Şampiyonluk Ligi’nde mükemmel çekişmeli maçlar izlettiren ve taraftarlarının gönlünü kazanan bir takımın küllerinden doğuşunu izledik diyebilirim. Yeniden bir yapılanmaya giderek tecrübesini konuşturan HWA Gaming, bu işte harcanan yılların önemini bir kez daha bizlere gösterdi.

Mükemmel kadrosuyla adım adım Şampiyonluk Ligine giden HWA Gaming!

Üst koridorda push2win, ormanda trix, orta korşdorda xico, nişancı rolünde achuu ve destekte revanche ile harika işler çıkaran HWA Gaming, Beşiktaş karşısında ilk maç dışında çok da zorlanmadan seriyi geçerek, direkt olarak Şampiyonluk Ligi’ne katılma hakkını elde etmiş oldu. Ligi 2. sırada bitiren Beşiktaş ve 3. sırada bitiren OHM de, Şampiyonluk Ligi yaz mevsimini 7. ve 6. sırada bitiren ekiplerle mücadele edecek.

 

Oyun Dünyası’nın En Sevilen Kötü Karakterleri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.