Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

31 Ocak tarihinde kapalı alfası başlayan Crytek yapımı Hunt: Showdown’un ilk yorumları oldukça olumlu. Crytek firması bu oyun için oldukça çaba sarf ediyor ve oyunu gördüğümüz zaman bunu kolaylıkla fark edebiliyoruz. Tabi ki oyun tamamen mükemmel demek doğru olmaz, kapalı alfa aşamasında olan her oyunun ufak tefek sorunları vardır. Alınan geri dönüşlere göre oyunun özellikle optimizasyon konusunda çok büyük sıkıntıları var.

hero

Crytek şuan için sistem gereksinimlerinin aşağıda belirtildiği gibi olduğunu ama oyun tam sürüme çıktığında durumun çok farklı olacağını vurguladı.

Önerilen sistem gereksinimleri 

  • İşlemci: Intel i5 – 3.0 GHz (6. nesil veya üstü)
  • RAM: 12 GB DDR3 veya DDR4 RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya üstü
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

Metacritic ve daha birçok site, ilk bakış yazılarına test için kullandıkları sistemin istenilenden daha iyi olduğunu fakat buna rağmen performans sorunları ile karşılaştıklarını ekledi. Crytek bu konuyu es geçmeyerek yaptığı açıklamada “Optimizasyon, teknoloji ve oyunun seviyesine bağlı olarak gelişiyor. Erken erişim aşamasında basit ayarlara sahip olacağız ama zamanla bu yönde de gelişmeler olacak. Oyunu CPU’ya bağlı şekilde geliştirmekteyiz.”

Hunt: Showdown’ın kapalı alfası hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!