Hunt: Showdown Kapalı Alfa Başlıyor!

Son zamanlardaki kötü gidişiyle medyada yer alan Crytek’in E3 2017’de tanıttığı Hunt: Showdown’ın kapalı alfası bu ay başlıyor.

Kapalı alfa, 31 Ocak tarihinde Steam üzerinden kullanıcılara sunulacak. Kapalı alfaya katılmak isterseniz Hunt: Showdown’un kendi sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Kullanıcılar rastgele bir şekilde seçilecek ve kazananlar e-posta yolu ile bilgilendirilecek. Hunt: Showdown’ın yapım ekibinden olan Fatih Özbayram “Kapalı beta, oyunculardan geri dönüş almak için bizim ilk şansımız olacak. Oyuncuların oyun ile nasıl etkileşime geçeceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz. Sınırlı sayıda oyuncu ile yapılacak olan testlerden sonra, bir sonraki aşamada daha çok oyuncuyu oyunu test etmeleri için davet edeceğiz. Bu da oyun geliştiricileri ve oyuncular arasındaki ilk bağı oluşturacak olan aşama olacak. Bu sayede oyuncuların bize yapacağı geri dönüşleri daha iyi inceleyebileceğiz.” açıklamasında bulunmuştu.

Bilmeyenler için Hunt: Showdown, fantastik havada ve açık dünya haritasında iki kişilik bir grup oluşturarak canavarları avladığınız bir oyun. Her ne kadar basit görünse bile oyun içi detaylar oldukça fazla ve Ava giden avlanır misali siz canavarları avlarken bir anda av olabilirsiniz. Crytek, oyunun tam sürüme ne zaman çıkacağı ile ilgili bir açıklamada bulunmadı, Ama oyunun PC, Xbox One ve PS4 platformlarına çıkacağı E3’te duyurulmuştu. Daha fazla detay öğrenmek ve kapalı betaya katılmak için buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!