Human: Fall Flat Efsanevi Yeni Güncellemesiyle Sizleri Bekliyor!

Human: Fall Flat oyununun PC sürümünün yeni ücretsiz güncellemesi oyuna sekiz yeni dil ekliyor.
Ayrıca Cadılar Bayramını kutlamak için bir de korkunç mu korkunç ikram var!

Curve Digital, bugün No Brakes Games’in beğeni toplayan fizik tabanlı bulmaca oyunu Human: Fall Flat’in PC/Mac sürümü için ücretsiz bir güncelleme çıkardığını duyurmaktan ötürü gurur duyuyor. Human: Fall Flat artık sekiz yeni dil desteğine sahip: Türkçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Ukraynaca, Litvanca, Tayca ve Endonezce.

Human: Fall Flat: Halloween

Human: Fall Flat: Halloween

No Brakes Games ve geliştirme ortağı Sumo Digital, Human: Fall Flat oyuncu kitlesiyle birlikte Cadılar Bayramını kutlamak için bir de şeker mahiyetinde heyecan verici bir sürpriz hazırladı. Bunun yanı sıra, bu ücretsiz güncellemede beş tane yeni tüyler ürperten özelleştirme seçeneği var. Oyuncular Bob’u Mumya ile İskelet Modelleri, Bal Kabağı Kafa, Cadı Şapkası ile saç stili ya da Hokey Maskesi ile özelleştirebilecek. Human: Fall Flat’in bugüne kadarki en korkunç güncellemesindeki bu ürpertici kostümleri ister yalnız başına, ister sekiz oyuncuya kadar çıkan çok oyunculu modunda giy. Son ikram olarak da 26 Ekim ile 1 Kasım tarihleri arasında Steam ve tüm önde gelen PC dijital mağazalarında %50 indirim sunuyoruz. Herkesin Cadılar Bayramı kutlu olsun!

Geliştirici Tomas Sakalauskas’ın sözleri: “Human: Fall Flat’i desteklemeye devam ettiğimiz için son derece mutluyum ve bir süredir bu Cadılar Bayramı özelleştirmelerini gerçekleştirmek istiyorduk. Harika oldular!” “En önemlisi de Human: Fall Flat büyümeye devam edip dünyanın dört bir yanındaki oyuncu sayısını artırırken oyuna yeni diller ekleyerek onu dünya çapındaki tüm oyuncular için mümkün olduğunca erişilebilir hale getirebilmemiz harika.”

La Casa De Papel 3. Sezon’a Hazır Mısınız?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!