Honor 10 İlk Haftadan Satış Rekoru Kırdı!

Son Güncelleme Tarihi:

Honor 10 hızlı başladı, satışlar 1 haftada 1 milyonu geçti!

Genç, eğlenceli ve yenilikçi dijital akıllı telefon markası Honor, Çin’de bir ay önce, dünyanın diğer ülkeleri için de Londra’da bir hafta önce lansmanını yaptığı Honor 10’un satış adedinin 1 milyonu geçtiğini açıkladı.

Honor 10’un bir hafta içinde dünya genelindeki satışları, Honor 9’un aynı sürede elde ettiği rekoru ikiye katladı. Honor’un internet satış kanallarından birisi olan resmi web sitesi Hihonor, telefonun satışa çıktığı İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya’da tüm stoklarını bir hafta içinde bitirdi.

Bu hafta Güneydoğu Asya’daki bazı ülkelerde de satışa çıkan Honor 10, yakında Malezya, Tayland, Vietnam, Filipinler’de de tüketicilerle buluşacak. Honor 10, önümüzdeki haftalarda ise Orta ve Doğu Avrupa, Kuzey Ülkeleri, Orta Doğu ve Türkiye’de satışa çıkacak.

Honor 10’un önemli özellikleri:

AI 2.0 kamera

– 24 MP + 16 MP arka kamera, harici NPU işlemci destekli, sektörde bir ilk olan Semantik Görüntü Ayrıştırma teknolojisi.
– AI 2.0 teknolojisini taşıyan 24 MP ön kamera.

Avangart tasarım

– Arka yüzdeki 15 katmanlı 3D cam tasarımla doğal ışıkta ve gölgede her açıdan renkli bir ışıltı ortaya çıkartıyor.
Fantom Mavisi ve Fantom Yeşilirenklerin çarpıcı bir kombinini sunan Honor 10, bu çığır açan renklere Paris Estetik Merkezi’nde kavuştu. Honor mühendis ve tasarımcılarının yaratıcılığı ve heyecanını birleştiren renkler akıllı telefon tarihinde ikonik bir yer edinmeye aday.

Diğer özellikler

– Ön yüzde, cam altında yer alan ultrasonik parmak izi okuyucu
– 5,84 inç, 19:9 görüntü oranlı, çerçevesiz FullView FHD+ ekran
– 4 GB bellek ve 64 GB/128 GB depolama alanı
– Honor SuperCharge 5 V/4,5 A özellikli 3.400 mAh (tipik değer) pil
– EMUI 8.1 arayüzlü Android 8.1

Aynı zamanda Gece Siyahı ve Buzul Grisi renk seçenekleri de mevcuttur.
Honor laboratuvarlarındaki testler baz alınmıştır.

Honor Hakkında

Bir akıllı telefon markası olan Honor, 2013 yılında Çin’de kuruldu. 4 yıl içinde 74 ülkede 80 milyondan fazla hayrana ulaşan Honor, dijital vatandaşlara internet için optimize edilmiş ürünlerle en yeni teknolojiyi, yenilikçi işlevleri ve üstün kullanıcı deneyimini sunmak için aralıksız çalışıyor.

Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yaratıcılıklarını beslemek ve onları harekete geçirmeyi hedefliyor. En yeni teknolojiler ve yenilikleri müşterilerine sunabilmek için, “For the Brave / Cesurlar için” sloganında olduğu gibi farklı bir çizgi izleyerek cesaretini ortaya koyuyor.

Honor hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Honor web sitesini hihonor.com adresinde ziyaret edebilirsiniz ya da sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Logan Paul, Ekim Ayında Türkiye’ye Gelecek!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!