Higurashi’nin Yapımcısı Ryukishi07’den Yeni Bir Korku Oyunu

Son Güncelleme Tarihi:

6f250299gw1etcyidtnjuj20fo0m8q4sHigurashi no Naku Koro ni ve Umineko no Naku Koro ni serilerinin yapımcısı olan Ryukishi07, Twitter’dan Iwaihime adında yeni bir PC korku görsel romanını duyurdu. Yeni görsel romanda Ryukishi07 hikayeyi yazarken freelance illustrator Kina Kazuharu karakter çizimlerini, mocha ise arkaplan çizimlerini yapacak. Oyun bu sonbahar DMM Games tarafından yayımlanacak. Sadece indirilerek oynanabilecek.

Kazuhara karakterlerin resimleri ise hikayenin açıklamasını paylaştı:

Nesiller boyunca Susuhara ailesinin erkekleri belli bir yaşa eriştikten sonra even ayrılıp kendi yollarına gider, ve isimlerini duyuruncaya kadar hiç kimseye bağlı kalmadan tek başlarına yaşardı. Ana karakterimiz ise evinden ayrılmış ve yeni okulunda rahat olan bir lise öğrencisidir. Ama Toe Kurokami adlı garip bir kız vardır ve japon oyuncak bebek taşımaktadır. Ana karakter o bebeğin saçının uzadığından ve birşeyler fısıldadığından emindir. O kızla tanışmak belki de onun kaderi olabilir.

Ryukishi07 oyunu 2 senedir gizli tuttuğunu da belirtiyor.

Ryukishi07 ayrıca doujin grubu olan 07th Expansion, Romeo Tanaka ve Yuuto Tonokawa ile TRianThorogy ~Sanmenkyou no Kuni no Alice~ (TRianThorogy ~Alice in the Country of the Three-Sided Mirror~) adlı yeni bir proje üzerinde de çalışmakta.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)