High School DxD’nin Yeni Sezonu Geliyor!

High School DxD’ın geri gelmesini heyecanla bekleyen hayranlardan biriyseniz derin bir nefes almanın tam zamanı. High School DxD Hero kendi sitesi üzerinden yaptığı bir canlı yayında serinin dördüncü sezonunun 2018 yılında geleceğini resmen duyurdu.

Yukarıda gördüğünüz gibi animenin yeni sezonu için bir fragman da eklendi. Fragman bize Issei Hyodo ve dostlarının yeni bir dize zorlukla karşılaştıklarını gösteriyor diyebiliriz. Fragmanı izlemeyenler için uyaralım, içerisinde seride de sıkça karşılaştığımız, gözünüzü deneseniz bile ayıramadığınız, cinsel içeriğe girebilecek birkaç sahne de bulunuyor. Yeni sezon, manganın dokuzuncu ve onuncu ciltlerine dayanacak, bu yüzden Sairaorg Bael ve Cao Cao gibi bazı karakterler gösterinin odak noktaları olacak.

Peki iş başında hangi isimleri görüyoruz ? 

Serinin eski sezonlarına göre ekipte birkaç değişiklik olduğunu söyleyebiliriz. İlk 3 sezonda yönetmen koltuğunda oturan Tetsuya Yanagizawa, dördüncü sezon için yerini Yoshifumi Sueda’ya bırakıyor. Bunun dışında serinin yazarlık bölümünde Kenji Konuta, karakter tasarımcısı olarak Makoto Uno ve son olarak ise Passione, animasyon ve prodüksiyon bölümünde görev alıyor.

Hiç bilmeyenler için High School DxD serisini bir de özet geçelim: Hyoudou Issei tek dileği ilerde bir gün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şansızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir savaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei, ne kadar şansız da olsa harem hayalinin tam ortasındadır aslında.

Özel Kahraman Atalanta, Seven Knights’a Geliyor!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!