Hideo Kojima Death Stranding Hakkında Konuştu!

Son Güncelleme Tarihi:

 

Video oyun sektörünün dâhi yapımcısı, aynı zamanda Metal Gear Solid Serisi’nin yapımcısı olan Hideo Kojima Tribeca, Oyun Festivali’nde Death Stranding hakkında konuştu.

 

Death Stranding Oyun İçi Videosu

 

 

Hideo Kojima’nın yaptığı açıklamaya göre Death Stranding Projesi gayet başarılı bir şekilde devam ediyor. Hideo Kojima, KOJIMA YAPIMCILIK’IN belli bir yapım takvimi ve güzel bir konusu olduğunu belirtti. Ayrıca KOJIMA YAPIMCILIK şu an oyun için birçok farklı sistemi test etmekte. Death Stranding henüz çok taze bir yapım ve bu yüzden hakkında söylenebilecek çok fazla söz bulunmamakta.

 

 

Hıdeo Kojıma “Death Strandıng Bir Restoran.” dedi.

Hideo Kojima, Death Stranding’i yeni açılacak olan bir restorana benzetiyor ve şu anda işletmeciler tabakları ve yeni menüleri seçiyor. Yani halihazırda yapılacak çok fazla iş var ama en azından bu işler yapılmaya başlanıldı. Son olarak Hideo Kojima, oyunlarında ünlü aktörler kullanmasının sebebinden bahsetti. Daha önceden Metal Gear Solid 5’te Keifer Sutherland’i ve korku oyunu olan PT’de Norman Reedus’u oynatmıştı.

“Aktörleri işe katarak, hayal bile edemediğimiz işler yapıyoruz. Bu durum oyun dünyasını daha büyük bir yer haline getiriyor. Sahnede her zaman farklı şeyler oluyor.”

 

 

Death Stranding’in tam çıkış tarihini bilmesek bile oyunun önümüzdeki yıllarda Playstation 4 için piyasaya çıkacağını biliyoruz. Bakalım KOJIMA YAPIMCILIK bu seneki E3’te Death Stranding için bir çıkış tarihi duyuracak mı?

 

Bethesda’nın Yeni Oyunu Prey Hakkında Her Şey!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!