HellRaiser’da Ayrılık

Son Güncelleme Tarihi:

HellRaisers yönetimi, ESL One Cologne 2016 elemelerinde aldıkları başarısız sonuçların ardından koçları Sergey “LMBT” Bezhanov’un görevine son verildiğini açıkladı.

Sergey “LMBT” Bezhanov

Yönetim koç pozisyonunu alacak yeni ismin, daha önce FlipSid3 Tactics‘in genel menajerliğini ve Worst Players takımının koçluğunu yapmış olan Ivan “Johnta” Shevcov olacağı belirtildi. Johnta, bir süredir HellRaiser kulübünde elektronik spor direktörlüğü yaptığı için takıma uzak bir isim değil.

Ivan “Johnta” Shevcov

HellRaisers kulübünün 2014 mart ayındaki kuruluşundan bu yana takım ile beraber olan LMBT, menajer olarak görece başladığı kulüpte, 2015’in Haziran ayında koç pozisyonuna geçmişti. HellRaisers 2014’te 3 MAjor turnuvaya katılmış olmasına rağmen, LMBT‘nin koçluğunda ise sadece ESL One Katowice 2015’te yer alabilmişti. O zamandan beri ekip herhangi bir major etkinlikte yer alamadı.

HellRaisers, yeni koçu ile ilk mücadelesini yarın başlayacak olan Dreamhack Summer‘da verecek. B grubunda yer alan HellRaisers’ın rakipleri ise Ninjas In Pyjamas, Epsilon e-Sports ve GODSENT.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!