Hardware: Shipbreakers ilk gameplay videosu ile oyunculara göz kırptı

Daha Nisan ayının ilk günlerinde Homeworld serisinin yapımcıları ve yaratıcılarının 10 yıl aradan sonra bir araya gelerek yepyeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını geçmiş haberlerimizde ele almıştık. Aradan geçen süre içerisinde ise Blackbird Interactive tarafından geliştiren oyunun tam adı sonunda belli oldu. Oyunun konusu uzay gemileri olunca buna yakın bir ismin konulması da şaşırtıcı olmadı. Hardware: Shipbreakers olarak oyuncuların beğenisine sunulması beklenen oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı konusundan net bir açıklama yapılmasa da, sadece PC versiyonunun çıkarılacağı elde edilen bilgiler arasında.

Oyunculara farklı bir oyun atmosferi sunmaya hazırlanan yaratıcılar, oyuncuların adeta gemi mezarlığını andıran gezegende gizemli bir gemi batığı olan LM-27’nin keşfedilmesiyle başlayan çeşitli maceralara ortak olacağını belirtti.

İlk gameplay videosunun yayınlanmasıyla oyunculara göz kırpan Hardware: Shipbreakers, bakalım 3D RTS tarzının önemli kilometre taşlarından birisi olmayı başarabilecek mi? Bekleyerek göreceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!