Hangi oyun için bu kadar ter döküldü ki?

Son Güncelleme Tarihi:

Dünyanın en çok oynanan ve bağımlılık yaratan oyunu olarak ün yapmış World of Warcraft, insanın ruhunu sömürüyor mu?

Belki evet, belki hayır diyenleriniz olacaktır ama bunu yapıyorsa bile çok eğlenceli bir yoldan yapıyor. Senelerini ve emeklerini harcayan oyuncular. Okullarını işlerini bir kenara atıp, dungeon dungeon koşturan insanlar. Bunların hepsi ve daha fazlası yaşandı ve yaşanıyor.

Peki oynamaya neden devam ediyoruz diye sorarsanız bunu bende bilmiyorum ama kendini oynatıyor bir şekilde. Burada asıl bahsetmek istediğim neden oynamamalıyız değil, neden oynamalıyız?

Hiç bir oyunun oyuncusu, kendi oynadığı oyuna bu kadar sevgi ve bağlılık hissetmemiştir emin olun. Ayrıca hiç bir oyun için bu kadar uğraşılmamıştır. Bunun en güzel örneklerinden biri de L70ETC adlı grubun (artık müzik grubu mu desem yoksa WoW party’si mi bilemedim.) World of Warcraft için hazırladığı birbirinden güzel klipler ve şarkılar.

Rock müzik seviyorsanız, elektro gitar soloları kanınızı kaynatıyorsa, bütün şarkıları tek tek seveceğinize garanti veriyorum.

I AM MURLOC ile resmen, WoW TOP10 listesine ilk sıradan giren L70ETC daha sonra durmadı ve şarkılarının devamını getirdi. #1 Numaralı şarkımız “I AM MURLOC” ilk dinlemeniz gereken şarkıları. 🙂

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=uOpdyytB3OY” fs=”1″ hd=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

Daha sonra sırada benim favori şarkım olan “Rogue do it from behind” var. İnanılmaz doğru noktalara değinmiş olan bu şarkı favorim.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=kdEYVy6BF0w” fs=”1″ hd=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

Bir Alliance oyuncusu olmama rağmen yine de severek dinlediğim “Power of the Horde”da sizlerle.

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=vyqfn7fnuqw” fs=”1″ hd=”1″ rel=”0″ showsearch=”0″ showinfo=”0″]

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!