Half Life 2 Hakkında Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı!

Son Güncelleme Tarihi:

Half Life serisi hakkında hiç bir yeni gelişme yokken bir anda Half Life: Alyx duyurusu yapılmış ve seriye olan ilgi tekrardan yükselmişti. Half Life: Alyx’in çıkışıyla birlikte seri tekrar canlandı. Bununla birlikte, Half Life 3 teorileri de tekrar ortada dolaşmaya başladı. Tam da bu dönemde, Half Life 2: Episode 4 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Half Life 2 Hakkında Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı!

Arkane Stüdyolarını çoğu kişi, Dishonored serisiyle biliyor. Bu stüdyo aynı zamanda Half Life 2: Episode 4 için de Valve ile beraber çalıştı. Gearbox’tan sonra Half Life serisine erişim hakkı kazanan bir diğer stüdyo olan Arkane’in bu seride çalışmaları da bulundu ancak sonunu göremedi.

Noclip isimli Twitter hesabından atılan bu tweetlerdeki gif de Half Life 2: Episode 4’e ait. Half Life 2 oynanış felsefesine uygun bir şekilde çevre puzzleları ile yapılan bir geçişten sonra bir zombiyle karşılaşıyorsunuz ve pistol ile kafasına vurarak öldürüyorsunuz:

Valve’ın planları ise henüz net değil. Half Life: Alyx ile beraber serinin tekrar canlandığını ve  Half Life 3 görmemiz ihtimalinin artık o kadar da uzak olmadığını söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde, bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.