Guardians of The Galaxy Ekibi Kovulan Eski Yönetmenleri James Gunn’ın Arkasında!

Guardians of The Galaxy oyuncuları, birkaç gün önce kovulan ve serinin yeni filmi Volume 3’ün yönetmeni James Gunn’ın geri dönmesini talep eden bir gönderi paylaştı. Bütün Guardians of The Galaxy oyuncuları sosyal medya üzerinde mektup tarzında bir gönderi paylaşarak James Gunn’a olan desteklerini bizlere gösterdiler. Bütün ekibin kendisinin tekrardan filmin başına geçmesini istediklerini görebiliyoruz.

Chris Pratt tarafından paylaşılan gönderi:

James’in yıllar önce Twitter üzerinde paylaşmış olduğu Tweet’ler kendisinin kovulma sebebi oldu. Twitter hesabında tecavüz ve pedofili içerik barındıran esprilerin bulunmasının ardından Disney, James’in stüdyo değerlerini zedelediği düşüncesiyle kendisini ekipten çıkarttı.

Ekip tarafından gönderilen mesajın içeriği şu şekilde:

Değerli takipçilerimiz ve arkadaşlarımız,
James Gunn’ın tamamen yanındayız. Geçen hafta kendisinin aniden kovuluşu üzerine hepimiz şok olduk ve düşünmek, dua etmek ve bunun üzerine tartışmak için 10 gün kadar bekledik. Bu süreç boyunca James’in tekrardan filmin başına geçmesini isteyen hayranlarının ve basın mensuplarının yoğun desteği bize cesaret verirken, bu saçma teorilere kolayca inanan kişiler ise bizleri hayal kırıklığına uğrattı.

James’in takipçileri adeta kendisinin tekrardan filmin başına geçmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Change.org üzerinde başlatılan bu kampanya 350.000’den fazla kişi tarafından imzalandı. James’in ekibe geri dönmemesi ekip içerisinde uyumsuzluk ve huzursuzluk yaratacak gibi görünüyor, bunu bütün ekibin imzalamış olmasından anlayabiliyoruz. Guardians of The Galaxy hayranları olarak kendisinin geri dönmesini bekliyoruz. Umarız en kısa sürede kendisini tekrardan filmin yönetmeni olarak görebiliriz.

Fortnite Summer Skirmish’in Üçüncü Haftasına Türk Takımları Damgasını Vurdu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!