GTA 6 Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Bütün dünyayı yıllardır kasıp kavuran Grand Theft Auto serisinin 6.oyunu GTA 6(ya da GTA VI) sonunda geliyor gibi. Rockstar Games GTA V’i önce PS3 ve Xbox 360, daha sonra PS4 ve Xbox One için çıkarmış, son olarak PC platformuna sunmuş ve oyun çıktığı her platformda büyük satış rakamlarına ulaşmıştı. 2013’ten bu yana en çok satanlar listesinden hiç inmeyen, yapımcısı ve dağıtımcısı olan firmalara milyarlarca dolar kazandıran GTA V’in ardından stüdyonun GTA 6 çalışmalarına hemen başladığını biliyorduk ancak sonunda ne aşamada olduğuna dair önemli bir gelişme var.

Holywood filmlerinde ufak rollerde oynamasının yanı sıra dizilerde ve video oyunlarında da görev alan Tim Neff isimli aktör, muhtemelen kazayla da olsa serinin yeni oyunu GTA 6’yı çalışmalarında listelemiş. Rockstar’ın geliştirme sürecinde olduğunu duyurduğu ve 2018 yılında piyasaya sürüleceği söylenen Red Dead Redemption 2’de rol alan ve motion capture çalışmalarında yer alan aktörlerden birisi olan Neff, CV’sinin yer aldığı internet sitesinde küçük bir güncelleme yaparak, iş bölmesine Grand Theft Auto 6’yı ekledi.

 

Bu gelişmenin ardından GTA 6’nın Motion Capture çalışmalarının şimdiden başladığı iddiaları güçlenmiş oldu. Fakat Rockstar Games’ten ya da Take-Two’dan resmi bir açıklama gelmedi.

Oyun Dünyası’nın En Sevilen Kötü Karakterleri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!