GTA 6 Geliştiriliyor Ama Henüz Çıkış Yapmayacak!

Son Güncelleme Tarihi:

Rockstar Games’in eski bir çalışanı olan Yan2295 kullanıcı isimli bir Twitter kullanıcısı, GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu belirtti.

GTA 6 Geliştiriliyor Ama Henüz Çıkış Yapmayacak!

GTA 6, oyun sektörünün en çok beklenen oyunlarından birisi olmaya devam ediyor. GTA 6’nın ne zaman çıkacağı da tabii ki büyük bir soru işareti. Bu soruya net bir şekilde, eski bir Rockstar Games çalışanından, cevap geldi. Cevaba göre oyun geliştiriliyor, ancak yakın bir zamanda çıkış yapmayacak:

Kendisi, GTA 6’nın geliştirildiğini onayladı. Ancak yakın bir zamanda gelmeyeceğini ve kendisinin de duyuru veya yayınlanma tarihini bilmediğini söyledi. En azından, oyunun geliştirildiği konusunda içeriden bir bilgi de alınmış olundu. Zaten oyunun geliştirildiği biliniyordu, sağlam bir kaynak üzerinden de onaylanmış oldu.

GTA 6’nın piyasaya çıkış tarihi konusunda da 2022-2023 yıllarından bahsediliyor. Tweet içeriğine göre, en azından bu sene, oyunla ilgili ciddi bir gelişmeye şahit olamayacağız gibi duruyor. Rockstar Games’in oyun çıkarma takvimini incelersek eğer, 2023 veya en iyi ihtimal ile 2022 yıllarında oyunun en azından duyurulacağını ön görebiliriz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.