GPay GameX 2015’e Sürprizlerle Geliyor!

Oyun sektörüne yenilikçi ödeme çözümleri sunan GPay, 17-20 Aralık tarihlerinde, İstanbul Lütfü Kırdar Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek olan Gamex 2015 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda oyuncuları ile buluşmayı bekliyor.

Güvenli ödeme, kolay kullanım, 7/24 ulaşılabilir müşteri hattı gibi hizmete dönüştürdüğü değerlerle birlikte son kullanıcılar için oldukça önemli avantajlar da sağlıyor. Bunlardan en önemlisi ATM kanalıyla yapılan ödemelerde doğan masraflar GPay müşterileri için sıfırlanırken, oyun ve anlaşmalı diğer üye işyerleriyle sık sık promosyonel çalışmalar yaparak kullanıcıların dikkatini çekiyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sunduğu hizmetle yeni yılda daha da yaygınlaşmayı hedefleyen GPay, yılın kapanışını Gamex 2015’te yapıyor.

mitoloji kyamet
Kıyamet Savaşçıları ve Mitoloji Online oyunlarındaki kullanıcılara özel olarak 37 Games ile birlikte Gamex 2015’te yer alacak GPay standını ziyaret eden oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor. USB, Power Bank, T-Shirt gibi hediyelerin yanı sıra sosyal medya üzerinden yapılacak yarışmalarla yüzlerce Türk Lirası karşılığı GPay bakiyesi oyunculara dağıtılıyor olacak.

GPay standında etkinlikler bununla da sınır kalmayacak. Streamer ve Youtuber hayran buluşmaları, Cosplay etkinlikleri fuara renk katmayı amaçlıyor. Oyuncular, hayranı oldukları Cosplayer veya yayıncılar ile bir araya gelebilecek, fotoğraf çektirebilecek, onlarla 1v1 mücadelelere girebilecek ve bol bol sürpriz hediye kazanma şansı yakalayabilecekler.

GameX 2015 Uluslararası Oyun Fuarı, 17-20 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde! Fuar katılımcılarının müthiş indirim fırsatlarından haberdar olmak için GameXNow haber portalımızı takip etmeyi ve GameX 2015 için Ücretsiz online davetiyenizi almayı unutmayın!

gamex-2015-ucretsiz-online-davetiye-2
ÜCRETSİZ ONLINE DAVETİYE

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!