Göster Kendini Etkinliğine Geri Sayım Başladı

Son Güncelleme Tarihi:

Perdigital.com ve ininal kullanıcıları ile ünlü yayıncıları bir araya getiren “Göster Kendini” etkinliği 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde Vodafone Park’ta gerçekleşecek. İki gün boyunca 10.00’dan 22.00’ye kadar sürecek etkinliğe giriş ücretsiz olacak.

Wolfteam, Zula, League of Legends, Fortnite ve CS:GO oyunlarının oynanacağı etkinlikte, ödüllü turnuvalar düzenlenecek, saat başı çekilişler, yayıncılar ile katılımcılar arasında maçlar yapılacak ve çeşitli oyunlar oynanacak.

19 Ocak 2019 Cumartesi günü yalnızca Wolfteam ve Zula oyunlarının oynanacağı etkinlikte Wolfteam yayıncılarından; Angelbooy, BLoodRappeR, CombatStaR ve Nyks; Zula yayıncılarından ise Growe, Halil Örenler, Megasound, Muhammet YT ve Rainlox oyunseverlerle buluşacak. Yayıncılarla buluşma ve tanışma imkanına sahip olacak olan oyuncular, bir yandan da yayıncılarla bire bir maç yapma fırsatı yakalayacak.

20 Ocak Pazar günü ise League of Legends, Fortnite ve CS:GO oyunlarının oynanacağı etkinliğe AlpTV, Alaracle, Alexiahill, Barış Can, BigMomm, Cihad Kiriş, Evenstar, Lakasaba, LoL Pit, Miranda Kerry, Noel Dayı, PBY Kaptan, Senna, Thaldrin, Theokoles ve zeoNNN katılacak.

Epic Games Store, 3. Ücretsiz Oyununu Dağıtmaya Başladı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.