God Of War Ragnarok İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Merakla beklenen God Of War Ragnarok oyunu için bir tanıtım videosu yayınlandı ve videoda oyun içi görüntüler de paylaşıldı.

God Of War Ragnarok İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Oyun hakkında uzun bir süre sessiz kalan Santa Monica Stüdyosu, sonunda bir tanıtım videosu paylaştı. Videoda ağırlıklı olarak oyun içi görüntülere yer verilirken hikayenin tanıtımı da yapılmış oldu. Videoda Atreus’un (nam-ı diğer Loki) büyüdüğünü ve ergenliğe girdiğini görüyoruz. Kratos’la yaşadığı tartışmaların yanı sıra sahip olduğu Loki kimliğinin ne anlama geldiğini öğrenmek isteyen Atreus’un Ragnarok’ta önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor.

Bir önceki oyundaki karakterlerin de fragmanda gözüktüğünü belirtelim. Geri dönüp dönmeyeceği en çok merak edilen karakterlerden birisi olan Freya’nın dönüşüne de şahit oluyoruz. Bunun yanı sıra belki de en çok beklenen karakter olan Thor’un da sonunda videoda sesini duymuş olduk. Odin’in diğer oğlu olan Tyr, bu oyunda kendini gösterecek. Fragmandan anlıyoruz ki Kratos ve Tyr arasında bir iş birliği olabilir. Ayrıca, İskandinav mitolojisinde dünyanın sonunu işaret eden Ragnarok olayının sonunda gerçekleşeceğinin bilgisi de oyun ekibi tarafından paylaşıldı ve bu oyunun İskandinav mitolojisinde geçen son oyun olacağı da belirtildi.

Oyunda pek çok yeni element yer alıyor. Bazı yeni düşmanlar oyuna eklenirken yeni öldürme animasyonlarının da oyuna eklendiği göze çarpıyor. Kratos’un dövüş animasyonlarında da bazı değişimler var. Bu değişimler de olumlu eleştiriler aldı.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.