God of War’ın Sırrı Sonunda Açığa Çıktı

Son Güncelleme Tarihi:

PlayStation oyuncularının yeni gözdesi olan God of War’ın büyük sırrı sonunda çözüldü.

Gün geçmiyor ki bir oyunun daha sırrı açığa çıksın. Ancak God of War’ın sırrı, basit bir sır değil, resmen oyunun sonunu daha hikaye bitmeden görebiliyoruz. Hikayeyi bitiren oyuncular easter egg arayışına girmiş bulunmakta, bazı oyuncular ise bu konuda oldukça başarılı. God of War’ı henüz oynamadıysanız veya bitirmediyseniz, makalemizi daha fazla okumanızı tavsiye etmiyoruz çünkü oldukça fazla spoiler ile karşılaşacaksınız.

Türk sanatçı Ertaç Altınöz’ün efsanevi God of War çizimi

Demek oyunu bitirdin, peki bu detayı hiç fark ettin mi?

Oyunu bitirdiğiniz zaman, Atreus’un Loki olduğunu öğrendiniz de “nasıl ya?!” gibi bir tepki vermişsinizdir. Merak etmeyin, yalnız değilsiniz, aynı tepkiyi biz de verdik. Bu easter egg Kratos’un oğlu Atreus ile ilgili. Tabi ki siz Atreus’un Loki olduğunu artık biliyorsunuz ama bunu oyunu bitirmeden de öğrenebilirdiniz. Bunun için şahin gözlerine sahip olmanız gerekiyor elbette.

L

O

K

I

Kratos’un evinde saklı 4 rün, aslında bize bir mesaj vermek istiyor, mesaj ise “LOKI”. Evin 4 farklı yerinde bulunan 4 harfi birleştirdiğimiz zaman LOKI kelimesini elde ediyoruz. Oldukça ilginç bu detayı farketmek oyuncuların tam 4 ayını aldı, acaba God of War’ın henüz fark edilmemiş başka sırları var mıdır?

Tekken 7’ye The Walking Dead’in Ünlü Karakteri Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!