God Of War’ın Çıkış Tarihi Ve Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Sony, God Of War’ın anonsunu yeni bir fragman ile birlikte PlayStation Blog üzerinden yaptı. Sony, 20 Nisan’da God Of War’ın Playstation 4’e geleceğini açıkladı. Ayrıca, oyun yöneticisi Cory Barlog, God of War’ın çeşitli özel baskılarının yanı sıra ön sipariş çeşitlerini ayrıntılarıyla anlattı:

Sony, Collector’s Edition fiyatını 130$ (Avrupa fiyatı henüz belirlenmedi) olarak açıkladı. İçerik olarak 9 inçlik Kratos ve Atreus heykelleri, çelik kitap kılıfı, 2 inçlik  Huldra Brothers oymaları, oyunun kumaştan haritası ,  Death’s Vow zırh seti, Exile’s Guardian kalkanı ve bir sanat parçası bulunuyor.

Stone Mason Edition, yukarıda bahsedilen içeriğin yanı sıra Stone Mason’ın yüzüğü, Mimir’s Head’in bahsettiği anahtarlık, 2 inçlik at ve troll oymaları. Bu paket  $150$’lık fiyat etiketine sahip.

Son olarak, Digital Deluxe Edition, tam oyun, dijital sanat kitabı, dijital çizgi roman, dinamik tema, Death’s Vow zırh seti, Exile’s Guardian kalkanı (ön sipariş için) ve Kratos ve Atreus anahtarlıkları. Bu sürümün maliyeti 70$.

Sony’nin açıkladığı kadarı ile oyunda İskandinav ve Yunan mitolojilerinden bir çok obje, yaratık ve canavar yer alacak. Yaratıcı Yönetmen Cory Barlog, oyunda ki ana hikayenin 25-35 saat aralığında süreceğini açıkladı. Serinin eski oyunlarına baktığımız zaman bu sürenin ortalama olarak 10 saat civarında seyrettiğini biliyoruz yani süre oldukça doyurucu ve yeterli.  Bu bilgilerden, oyunun oldukça fazla içeriğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Barlog, oyunda birçok patika ve değişik yollardan gidilebildiğini açıklamasında dile getirdi ve altını çizerek oyunculardan oyuna bir “tur otobüsü” gibi davranmasını istediğini belirtti.

kratos-vs-monster-god-of-war-4-video-game-28

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!