Go4LoL Türkiye #10: Şampiyon DP.Kaspersky.Lab!

Son Güncelleme Tarihi:

Her hafta olduğu gibi bu hafta da adalet meydanları sıkı maçlara sahne oldu. Bu hafta da inanılmaz bir heyecanla ESL Türkiye GO4LoL etkinliği gerçekleşirken, birbirinden iddialı takımları adalet meydanlarında görme fırsatı edindik. Türkiye Go4LoL etkinliği için tam 77 takım başvuruda bulundu!

Bu rakamın da gösterdiği üzere, etkinliklere olan ilgi giderek artıyor. Katılımın sürekli arttığı ESL Türkiye Go4LoL’de bu hafta hem tecrübeli takımları, hem de yeni kurulmuş fakat çok hırslı olan takımları üst sıralarda gördük. Şimdi etkinlikte final heyecanını size anlatalım

İlk yarı final karşılaşması DP.Kaspersky Lab ile  Iron Will arasında oynandı. Bu mücadelede, zorlu dakikaların ardından kazanan taraf, DP.Kaspersky.Lab LoL takımı oldu ve final için rakibini beklemeye başladı.

Diğer yarı final karşılaşmasında ise  HWA.Kingston ile  3Pay.Plan-B takımları göğüs göğüse çarpıştı. Bu karşılaşmada yüzü gülen taraf ise tecrübeli HWA.Kingston LoL takımı oldu.

Üçüncülük karşılaşmasında 3Pay.Plan-B ile  Iron Will arasındaki mücadelede, 3Pay.Plan-B kazanmayı bilen taraf oldu ve haftayı üçüncü olarak kapatmayı bildi.

Sıra final maçına gelindiğinde ise bir tarafta DP.Kaspersky Lab LoL, diğer tarafta ise HWA.Kingston vardı.  Ezeli rakipler maçtan önce olduğu gibi, maç sırasında da oldukça iddialılardı.  Büyük maç inanılmaz bir hızla başladı, maçın ilk dakikalarından itibaren DP.Kaspersky Lab LoL ekibi skorlarıyla ve kuleleri adeta eriterek yok etmesiyle maçta üstünlüğü kurdu ve maçın ilerleyen dakikalarına kadar her açıdan farkı korumayı bildi. Büyük finalde kazanan takım DP.Kaspersky Lab LoL oldu ve Go4LoL #10’de adını şampiyon olarak yazdırdı.

Başta şampiyon DP.Kaspersky Lab LoL ekibi olmak üzere, tüm katılımcıları tebrik ediyoruz. ESL GO4LoL etkinliklerinin haftalık olarak düzenlendiğini ve de bir sonraki etkinlik olan ESL GO4LoL #11’in 17.02.2013 tarihinde olacağını belirtelim. Tüm sihirdarları, adalet meydanlarına davet ediyoruz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!