Go4LoL kasım ayında yeniden başlayacak!

Son Güncelleme Tarihi:

Electronic Sports League(ESL) Türkiye’nin resmi Facebook hayran sayfasından verdiği bilgilere göre, ESL tarafından organize edilen Go4LoL, kasım ayı itibariyle yeniden başlıyor. Go4LoL meşalesi kasım ayında yeniden yanacak!

Kasım ayında başlayacak olan Go4LoL, takımlar için ne gibi bir değerde olacağını bilemeyiz belki ama ülkemizin elektronik sporlar sektörü adına yeni yeni oyuncuların, yeni yeni takımların ismini duymaya başlayacağımıza kesin gözüyle bakabiliriz.

Peki nedir bu Go4LoL?

Haftalık olarak düzenlenen Go4LoL, ülkemizin önde gelen takımlarının yanı sıra geleceğe yönelik planlamalar yapan henüz tanınmamış takımlarının da ortaya çıkmasını sağlıyor. Haftalık organizasyonları şampiyon olarak tamamlayan takımlar, ay sonunda Ay’ın En İyisi olmak için birbirleriyle yarışıyor, haftalık organizasyonlara oranla daha büyük bir ödül için şampiyonluğa ulaşmaya çalışıyorlar.

Bildiğiniz üzere Dark Passage.Kaspersky Lab, League of Legends takımını EUW sunucusunda gerçekleştirilen Go4LoL’de tanıma imkanına erişmişti.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!