gnçtrkcll, sürpriz hediyelerle Gamex 2014’de

Gnçtrkcll, 4-7 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenen GameX 2014’de gençlerle buluşuyor. gnctrkcll mobil uygulamasını indiren tüm gnçtrkcll’liler fuara ücretsiz giriş hakkı kazanırken, gnçtrkcll standında düzenlenecek turnuvada sürpriz hediyelere sahiplerini bulacak. Fuarda oyuncuların en büyük ihtiyaçlarından olan ışık hızında internet altyapısı ise Turkcell Superonline sponsorluğunda sunulacak.

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, gençlerin en büyük ilgi alanları arasında yer alan dijital oyun sektörüne sunduğu destek kapsamında Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük dijital oyun etkinliği Gamex 2014 9. Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın gençlik sponsoru oldu.

Cep telefonlarında gnctrkcll mobil uygulaması bulunan ya da uygulamayı indiren gençler GameX 2014’e ücretsiz gezebilecek. Fuarın açılışı Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar ve Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin gerçekleştirildi.

Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar

Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar

Dark Passage, oyunseverlerle buluşacak

Fuardaki gnçtrkcll standı, 6-7 Aralık günü saat 14:00’te League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin şampiyonu olarak dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil eden Dark Passage takımını ağırlayacak. Takım üyeleri oyunseverlerin sorularını yanıtlayacak ve hayranlarına imza dağıtacak.

Eğlenceli yarışmalarla sürpriz hediyeler

Stantta düzenlenecek oyun turnuvası ile gnçtrkcll’li oyunseverler sürpriz hediyeler kazanacak. Game of Thrones tahtı ve Turkcell Müzik koltuğu da katılımcılara iyi vakit geçirme fırsatı sunacak. Ayrıca gnctrkcll sosyal hesapları üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada, fuar alanı içerisinde kendilerine verilen özel görevleri en hızlı şekilde yerine getiren gençler Sony Xperia, HTC ve akıllı bileklik T-Fit kazanma şansı yakalayacak.

Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin

Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Şahin

 

Turkcell Superonline’dan ışık hızında altyapı

Ayrıca oyuncuların en büyük ihtiyaçlarından biri olan ışık hızında internet hizmeti Gamex 2014’de Turkcell Superonline tarafından sağlanacak. Turkcell Superonline’ın sponsor olarak desteklediği başarılı e-spor takımlarından Dark Passage ve HWA Gaming’in de yer alacağı turnuvalarda fiber internetin kaliteli ve kesintisiz bağlantısı oyuncuların hızına hız katacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!