Gizemli CD Projekt Red Twitch Yayını

Son Güncelleme Tarihi:

Yayının CyberPunk 2077 oyununa ait bir trailer ile sona ereceği düşünülüyor.

Merakla beklenilen Cyberpunk 2077 adlı yeni oyunlarının ilk trailer’ını geçtiğimiz aylarda E3’te yayınlayan CD Projekt Red birkaç saat önce Twitch’te gizemli bir yayın başlattı. Yayında düzenli olarak ekrana karakter ve rakamlar yansıyarak dolduruyor, bir nevi şifreli bir bilgisayar programı kaynak kodu izlenimi yaratılıyor. Hayranlar ve oyun camiası yeni bir trailer yayınlanabileceği görüşünde hemfikir olurken yayının tam olarak ne zaman biteceği veya tahminlere rağmen ne sunulacağı muamması gizemini koruyor.

Cyberpunk 2077

Oyun ilk olarak 2012 yılının Mayıs ayında duyurulurken, 2013’ün ilk aylarında bir teaser trailer yayınlandı. Bu süreden sonra CD Projekt Red oyunla alakalı derin bir sessizliğe gömülürken bu yılın Haziran ayında gerçekleştirilen E3’te oyunun ilk resmi trailer’ı yayınlandı.

Oyun Microsoft Windows’un yanı sıra Playstation 4 ve Xbox One platformları için de onaylandı. Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz daha resmi bir açıklama yapılmamış olmakla beraber, tahminler Haziran 2019’dan önce çıkmayacağı görüşünde birleşiyor.

Gizemli twitch yayını şu dakikalarda hala daha devam etmekte ve 30 binin üstünde oyun sever tarafından canlı olarak takip edilmekte. Siz de bu yayını takip etmek isterseniz burayı tıklayarak ilgili Twitch sayfasına ulaşabilirsiniz.

For Honor Steam’de Kısa Süre İçin Ücretsiz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!