Ghost Recon: Wildlands Yeni DLC’si Ay Sonunda Çıkıyor.

Ubisoft’un bu senenin başında çıkarmış olduğu Ghost Recon: Wildlands için çıkacak olan yeni DLC’ye Season Pass de dahil edildi. Bu yeni çıkan DLC ile birlikte Bolivia’da gerçekleştirdiğimiz Ghost operasyonu sonlanmış ve ekibimizi yeni zorluklar bekliyor olacak.

Ghost Recon: Wildlands – Santa Blanca Karteli Düşüyor!

Ghost Recon: Wildlands’in bu yeni ve 2. güncellemesi 30 Mayıs tarihinde piyasaya çıkacak. Fallen Ghosts güncellemesine kadar Bolivia’da Santa Blanca Karteli hüküm sürmekteydi ama bu güncelleme sayesinde dengeler değişiyor. Yani işler pek de kartelin planlandığı gibi ilerlemiyor.

Peki Yeni Hedefimiz Ne?

Ghost ekibi görevini başarıyla yerine getirip Santa Blanca’yı düşürdükten sonra beklenmedik bir şey meydana gelir ve Bolivia’da iç savaş patlak verir. Unidad bu fırsatı kaçırmaz ve boşta kalan kartel üyelerinden ve kiralık askerlerden oluşan ölümcül bir birlik kurar. Bunun üzerine Ghost ekibi son bir görev alır. Görevleri bölgedeki CIA personellerini ve Amerikalı sivilleri tahliye etmektir ama tahliye için gelen helikopterin düşürülmesiyle birlikte işler kızışır.

Ubisoft oyuna 15 adet görev ve 4 adet Boss eklediklerini açıkladı. Ayrıca maksimum karakter seviyesi 30’dan 35’e çıkarıldı. Oyuna yeni Ghost operatörleri, 9 yeni yetenek ve 6 yeni silah da bu yeni güncelleme ile eklendi.

Oyunun Season Pass’ine sahip olan oyuncular oyunu 30 Mayıs’ta oynamaya başlayabilecek ama Season Pass’i olmayan oyuncular 6 Haziran’a kadar beklemek ve 15 dolar ödemek zorundalar.

15.000 Adet E3 Bileti Tükendi!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!