Gerçek hayatta olmasın, sadece GTA V'te olsun!

Son Güncelleme Tarihi:

Oldukça farklı bir haberle karşınızdayız arkadaşlar. Aslında bu ütopik bir haber. Gamezone sitesinin okuyucularına sunduğu bu haberin konusu oldukça değişik. Genellikle sorulan “Oyunlardaki nelerin gerçek hayatta olmasını isterdiniz?” sorusunun aksine, bu kez “Neler gerçek hayatımızdan uzak olsun ve sadece GTA V’te yer alabilsin?” sorusu bize soruluyor.

Sitede bu sorunun yanıtı olarak 5 farklı kişi yer alıyor. İşte o sıra dışı liste ve kişilerin listede yer alma sebepleri(sebeplere sitede geçen şekliyle yer verilmiştir);

1

1) “GTA V’i canlandırmaya çalışan sıkıntılı insan”

  • Bu kişi gerçekten de listede olmayı hak ediyor. Bir futbol maçı sırasında kamyon çalıp, üstüne bir de kadını esir alıp, çarpmadık araba bırakmayan liseli gencimiz, listemizde gururla yerini alıyor.

 

jack_thompson

2) “Jack Thompson”

  • Barodan ihraç edilmiş, Güney Florida’lı bu değişik sima; hem İncil’i ve Hristiyanlık’tan bahsediyor, hem de oyuncuları tahrik edip, onlara saldırıyor. Böylesine kindar bir kişiliği ancak Rockstar Games oyunlarından fırlamış bir karakter olarak görebilirdik.

 

will_smith_vma

3) “Miley Cyrus”

  • Disney Channel’da yer alırken, saçlarını kestiren, bir balyozu yalayan, Beetlejuice ile uzayıp giden, uyuşturucu kullanan, Twerk adı verilen bir akıma öncülük eden bu şahıs, artık Disney’de olmadığını göstermek için çok çaba sarf ediyor. Sizce de O, Rockstar Games’in elinden çıkmışa beklemiyor mu?

 

kanye_west

4) “Kayne West”

  • Tek anlamıyla ayaklı ego canavarı olan kişilik, oldukça iyi görünümlü ve müziği de oldukça klas. Bu bakıma kendisine GTA V Soundtrack’lerinde yer buluyor.

 

wbc

5) “Westboro Baptist Kilisesi”

  • Bu gruptaki kişiler gerçekten “Tanrı’nın adıyla!” diye cümleye başlıyor ve bitiriyorlar. Çoğu yere ve kişiye karşı nefret söylemlerinde bulunuyorlar. Bununla kalmayıp, bir de bu konularda kendi düşüncelerini desteklemek adına parodiler yapıyorlar. Üstelik şarkıları bile iyi değil. Bu özellikleri onları, GTA V’te indirilmesi gereken ana hedef haline getiriyor.
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!