Geralt’ın Seslendirmeni Witcher 4 Hakkında Konuştu!

Doug Cockle: “Witcher 4 Ciri hakkında olmalı.”

Ünlü video oyun basını Gamereactor, geçtiğimiz gün Witcher serisinin ana karakteri Geralt’ı seslendiren Doug Cockle ile röportaj yapma fırsatı buldu. En son yer aldığı proje Victor Vran hakkında konuşan aktör, Witcher 4’ü ima eden bir soruyu da çekinmeden cevapladı.

Soul Calibur VI’dan sonra bir daha Geralt’ı seslendirip seslendirmeyeceği hakkında sorulan soruyu Cockle şöyle yanıtladı:

Eğer Witcher 4 hakkında bir şeyler duymak istiyorsanız size söyleyebileceğim tek şey öyle bir projede yer almayacağımı düşünsem dahi hiç bir fikrimin olmadığı. CD Projekt Red ne yaptığını biliyor ve benim planları hakkında en ufak bir fikrim yok. Eğer ben CD Projekt Red’in yerinde olsaydım Witcher 4’ü yapardım ama odaklanacağım kişi Ciri olurdu. Kendisi Witcher 3 içerisinde açık açık söylemese de başka diyarları ziyaret ettiğinden bahsetmişti. Onun bu ziyaretlerini konu alan bir Witcher 4 gerçekten havalı olurdu.

Açıkçası ben de Doug Cockle’ın fikirlerine katılmaktayım. Zaten CD Projekt Red Geralt’ın hikayesinin sona erdiğini, ancak Witcher serisinin devam etmekte olduğunu bizlere söylemişti. Fikirlerini değiştireceklerini zannetmiyorum. Onun yerine zaten oyuncuların alıştığı bir karakter olan Ciri’nin etrafında bir oyun yapmak ilgilerini daha çok çekiyordur. Ama Cockle’ın bahsettiği gibi oyunculara başka diyarları mı ziyaret ettirler, yoksa önlerine apayrı bir kurgu mu sunarlar bilemeyiz. Zaten şu vakitte Witcher 4 hakkında konuşmak için çok erken. CD Projekt Red çıkış tarihini bile vermediği Cyberpunk 2077’yi geliştirmekte. Bazı dedikodular ise bunun yanında hiç bahsedilmeyen yeni bir oyunları olduğunu öne sürüyor. O yüzden birkaç yıl beklemekte fayda var.

Hafta Sonu İçin Ücretsiz Destiny 2 Şansı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!