Geek Festival Avrasya 27-28 Haziran’da Sizleri Bekliyor

Geek Festival Avrasya kısaca GFA, 27-28 Haziran’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı kampüsünde kapılarını açıyor!

İki yıldır aynı tarih ve mekanda Torucon İstanbul ismiyle yapılan etkinlik bu yıl yeni ismiyle dopdulu bir şekilde karşınızda olacak.
Geleneksel cosplay yarışmalarının yanı sıra, Japonya’nın en büyük oyun etkinliği Tokyo Game Show’un partner etkinliği olarak bir şanslı cosplayer Tokyo’da Türkiye’yi temsil etmesi için seçilecek.
Magic: The Gathering ve Yu-Gi-OH kart oyunları turnuvasının yanısına Blizzard’ın popüler kart oyunu Heartstone’un da turnuvası yapılacak. Turnuvalara katılmak isteyenlerin erkenden etkinlik alanında olup kayıt yaptırmalarını öneriyoruz.
Ayıca dövüş oyunları turnuvaları, masaüstü oyunlar, çizer ve sanatçı alanları ve geek kültürü öğeleri satan onlarca alışveriş standı etkinlikte sizleri bekliyor.

GameXNow olarak Geek Festival Avrasya’nın Dijital Medya Sponsoru olduğumuzun müjdesini vermiş olalım. Festivale katılma fırsatını bulamayan okuyucularımız bizden festivali takip edebilecekler.

Etkinlik ile ilgili bilgi almak için, Geek Festival Avrasya’nın etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İlerde yapılacak etkinlikler içinde Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

Geek Festival Avrasya Afiş

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!