Gears 5 Türkçe Altyazı İle Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Microsoft’un sevilen serisi Gears of War’un 5. oyunu olan Gears 5 Türkçe alt yazı seçeneği ile 10 Eylül’de Xbox One ve Windows 10’a geliyor!

Xbox Game Pass ile birlikte gelecek olan Gears 5 Türkçe alt yazı seçeneği ile gelecek. 10 Eylül 2019 tarihinde çıkacak olan Gears 5, ön sipariş ile alınırsa Terminator: Dark Fate karakterini ödül olarak verecek.

Tanıtım

İlk oyunundan beri büyük beğeni toplayan Gears serisi, beş farklı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryosuyla hiç olmadığı kadar büyüyor. Kıyasıya geçen savaşların temposu düştüğünde Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.

Campaign

Sürü, Koalisyoun’un robot ordusunu çökertti ve insan şehirlerine doğru yaklaşmakta. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz, kendisiyle düşman arasındaki sır perdesini aralamak için ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu anlar.

Kait and Del ride on a skiff through red sand

Escape

Yeni ve agresif co-op modu, 3 kişilik ekip ile Hive’daki düşmanları saf dışı bırakmak için beraber çalışmalısınız.

Versus

10’un üzerinde oyun modu bulunan bölüm yeni ve klasik haritalar ile birlikte geliyor.

Horde

Yeni karakterin yeteneklerini kullanıp güçleri topla, defansını inşa et ve yeteneklerin seviyesini arttırarak hayatta kalmaya çalış.

Map Builder

Escape modu için yeni kovanlar yaratıp paylaş. Arkadaşlarınla denemeyi de unutma.

 

E3 2019’da En Çok Beklenen Oyunlar

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Yunus Emre Şen

Zaten hayat bir oyun değil mi?