Gears 5 için Season Pass olmayacak!

Son Güncelleme Tarihi:

Gears 5 için season pass yayınlanmayacak ve DLC olarak verilecek haritalar ücretsiz olacak.

Gears 5’ın geliştirici ekibi The Coalition, oyunları için season pass ve ‘Gear Pack’lerin olmadığını duyurdu. DLC olarak verilecek haritalar hem online hem de solo kısmında ücretsiz olacak. Bu sayede haritaları arkadaşlarınızla rahatlıkla deneyim edebileceksiniz. Gears of War 4’un online kısmında da bu haritalar ücretsizdi fakat özel maçlar oluşturabilmek için season pass’e sahip olmanız gerekiyordu.

Daha fazla güzel haber!

Gear Pack’lere gelecek olursak da oyunda yer almayacaklarını söyleyebiliriz. Ama rastgele, tedarik paketleri kazanmaya devam edeceğiz. Oyunda kaldığınız her dakika rastgele bir item düşürebilmenize katkıda bulunacak. Ayrıca bu tedarik paketleri marketten alınamayacak fakat düşen itemların aynıları “crafting” yapabilmeniz için hurdaya çevrilecek. Bunun tam olarak nasıl çalışacağını oyun çıkınca göreceğiz.

Gears 5

Gears 5 ayrıca “Tour of Duty” sistemini de duyurdu. Kısaca ücretsiz “Battle Pass” denebilir. Günlük mücadeleler ve sezon madalyaları sizin seviye atlamanızı ve böylece kozmetik ödüller kazanmanızı sağlayacak. Escape ve Versus modlarındaki lider tahtası sıralamaları da “Tour of Duty” ödüllerini kazanmanıza katkı sağlayacak.

XP ve tedarik paketi güçlendirmeleri satışta olacak ve ayrıca özel kozmetik eşyalar marketten alınabilir olacak. Demir, oyundaki özel para birimi olacak ve “Tour of Duty” görevlerinden belli bir miktar kazanılabilecek. Yani oyuncular demir alabilmek için illaki para yatırmak zorunda olmayacak.

Gears 5 şu an için hoş sürprizler ile geliyor. Umarız ki 10 Eylül’de oyuna kavuştuğumuzda her yönüyle seveceğimiz bir yapım olur kendisi.

Dota Underlords PC’ye ve Mobile Geldi!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'