Gaming In Turkey Ve Coca-Cola’dan Yeni İşbirliği!

Son Güncelleme Tarihi:

Coca Cola ve Gaming In Turkey arasında yeni bir iş birliğine imza atıldı. Coca Cola’nın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı, Gaming In Turkey oldu!

Gaming In Turkey Ve Coca-Cola’dan Yeni İşbirliği!

Oyun ve espor alanında önemli işlere imza atan Gaming In Turkey ajansı, şimdi de Coca-Cola ile yeni bir iş birliğinin duyurusunu yaptı. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen konkurda birçok farklı ajans arasından seçilerek Coca-Cola’nın 25 ülkedeki oyun ve espor ajansı olma başarısını gösteren Gaming In Turkey, dünyanın en önemli markalarından biri ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Coca-Cola ile yapılan anlaşma kapsamında; Azerbaycan, İsrail, Özbekistan, Kazakistan, Hindistan, Mısır, Yemen, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere 25 ülkede geçerli olmak üzere geniş bir kapsamda Gaming In Turkey ajansının Coca-Cola’yı temsil edeceği belirtildi. Bu temsilcilik kapsamında, Coca-Cola ilkelerine bağlı kalarak, 25 ülkede pek çok kampanya ve organizasyonun düzenlenmesi Gaming In Turkey ajansının çalışmaları ile gerçekleştirilecek. MENA bölgesine büyük önem veren Coca-Cola, bu iş birliği sayesinde bu ülkelerdeki oyun ve espor sektörlerine önemli bir katkıda bulunmuş olacak. Zaten oyun ve espor dünyasına büyük yatırımlar yapan Coca-Cola, bu anlaşmayla birlikte yatırımlarını daha da güçlendirme imkanı bulacak.

Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı’nın kurucusu Ozan Aydemir, bu yeni iş birliği ile alakalı şu açıklamalarda bulundu: ” Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Gaming in Turkey olarak oyun ve espor dünyasına tutkun ve gerçek oyunculardan oluşan kadrosu ile Türkiye’de oyun sektörünü, esporu ve birlikte çalıştığı markaları daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Yaptığımız iş birlikleri ile de Türkiye oyun sektörünün değerine değer katıyoruzMarkamız, çalışmaları ile dünyanın en büyük marka değerlerinden birine sahip Coca-Cola ile gerçekleştirdiği bu iş birliği sayesinde hem firmayı hem de Türkiye oyun sektörünü en iyi şekilde temsil edecek ve başarılarımıza yenilerini katacağız. Oyun sektörünün dünya sahnesindeki yerini güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.