GameX'te Kaspersky'nin sunduğu fırsatları kaçırma!

Son Güncelleme Tarihi:

Genel merkezi Moskova, Rusya’da yer alan Kaspersky Lab, dünya genelinde 100′den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 300 milyonun üzerinde kişi Kaspersky Lab ürünleri ve teknolojileri tarafından korunuyor. Kaspersky Lab’ın kurumsal müşteri tabanı dünya genelinde küçük ve orta büyüklükte işletmelerden tutun da büyük devlet işletmeleri ve ticari işletmelere kadar, 200.000 şirketi aşıyor.

Türkiye’nin en iyi elektronik spor takımlarından biri olan Dark Passage’ın sponsorluğunu da üstlenen Kaspersky Lab, resmi olarak oyunlarda “Dark Passage.Kaspersky Lab” markasıyla yarışıyor!

dh-dp

Sadece 2012 yılında, dünya genelinde oyunculara yönelik olarak günlük yaklaşık 7,000 saldırı gerçekleştiğinin kaydedildiğini açıklayan Kaspersky Lab, bu saldırıların büyük çoğunluğunun, online oyun şifreleri ve çevrimiçi bankacılık sistemleri şifreleri gibi kişisel kullanıcı verilerine erişim amaçlı olduğunu açıklıyor. Bunun yanı sıra oyuncuların yarattıkları karakterler ve oyun içi eşyaları çalan siber suçlular da bulunuyor. Bu suçlular ardından, bu sanal varlıkları gerçek para karşılığı satma girişiminde bulunuyor.

İşte yıllardır güvendiğimiz Kaspersky Lab şimdi GameX’te! Kaspersky Standı’nı ziyaret edenlere özel indirimleri sakın kaçırmayın!

5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!