GameXNow ile Ramazan Tavsiyeleri: Vakit Geçirebileceğiniz 5 Oyun

Merhaba GameXNow okurları, Ramazan ayı boyunca sizlere “GameXNow İle Ramazan Tavsiyeleri” adı altında gerek zaman geçirebileceğiniz, gerek ise eğlenebileceğiniz etkinlikler tavsiyeler de bulunmaya devam ediyoruz. Serimizin ilk bölümünde sizlere vakit geçirebileceğiniz oyunlar tavsiye edeceğiz.

5. The Elder Scrolls V: Skyrim

Açık dünyasında gezerken bile sıkılmadığınız bu oyunu oynamış olsanız bile eminim hala görmediğiniz şeyler vardır. Siz oyunu artık bırakmak isteseniz bile elinizdeki görevler ve vaatleri peşinizi bırakmıyor. Vakit öldürmek için birebir. The Elder Scrolls V: Skyrim’i Steam üzerinden 31 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunun daha iyi görüntü kalitesine sahip Special Edition adlı sürümü de mevcut.

4. Team Fortress 2

Team Fortress 2’yi çoğunuz biliyorsunuzdur. Ancak oyun eski popülaritesini kaybettiği için ismi günümüzde pek anılmıyor. Buna rağmen oyuncu sayısı halen yüksek bir oyun. 9 farklı karakter barındırdığı için de sizi kolay kolay sıkacağını sanmam. Eski dostunuza geri dönmemek için bir sebep yok gibi. Oyun bildiğiniz üzere ücretsiz.

3. Rayman Adventures

Bu seferki bir mobil oyun. Hatta ana platformlarda adını duyuran bir serinin mobil uyarlaması desek daha doğru olur. Rayman Adventures Rayman’in eğlenceli yapısını korumaya devam ediyor. Eğer bilgisayarınızı veya konsolunuzu kullanacak durumda değilseniz Rayman’in renkli dünyasına adım atıp açlığınızı unutabilirsiniz. Oyun iOS ve Android platformlarda ücretsiz olarak bulunuyor.

2. The Swords Of Ditto

Eğer farklı tarzda bir oyun oynamak istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz. Oyunun mantığı biraz Dark Souls’u anımsatıyor. Oyunda ölürseniz tüm eşyalarınız elinizden gidiyor ancak seviyeniz aynı kalıyor. Ayrıca karakteriniz de değişiyor. Oyunun amacı ise Ditto adlı bölgeye hükmeden Mormo isimli şeytanı durdurmak. Ancak kendinizi geliştirmek için dört gününüz olduğunu söylemeden geçmeyeyim. Hırs yaparsanız oyunun iftara kadar vakti var. Oyunu Steam’de 31 TL’ye satın alabilirsiniz.

1. Mount & Blade: Warband

Aslında oyunu anlatmaya pek gerek yok. Mount & Blade: Warband ülkemizde oldukça tanınan ve hala oynanan bir oyun. Ne kadar oynarsanız oynayın, bu oyundan sıkılmıyorsunuz. Bağımlılık yapıcı derecede diyebiliriz. Amacımız aslında basit. Sıradan bir maceracıyı Kalradya Krallığı’nın tahtına oturtmak. Ancak buna ulaşmak için bir çok yolu deneyebilirsiniz. İster bir devletin derebeyi olarak, isterseniz de tek başınıza asi bir maceracı olarak atınızı kaderinize sürün. Uygun karakterinizi oluşturduktan sonra dişli mücadeleler sizi bekliyor. Zamanın geçmediği zorlu anlarda sadece bu oyunu açın ve akşam ezanıyla oyundan çıkın. Oyunun Steam üzerindeki fiyatı 29,99 TL.

Royal Bandits Enatron’a Emanet

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mert Karadeniz

Beklediği tek oyun Half-Life 3 olan bir oyun tutkunu.