GameX 2018 Açılış Konuşmasında Neler Oldu?

Sabahın erken saatlerinden bu yana son sürat devam eden GameX, Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Göksel’in konuşması ile resmen başladı.

Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Göksel, konuşmasında Espor Klüpler Birliği’ne, Tencent’e, Çin’li oyun geliştiricilerine ve özellikle Tüyap Yönetim Kurulu Başkanı’na teşekkürlerini iletti. Ayrıca Sayın Göksel, konuşmasında esporun çok genç bir spor dalı olduğuna ve gençlerin bu spor dalında çok başarılı olduklarına değinmeyi unutmadı. Türkiye’de espor’a daha fazla destek verilmesinin altını Espor Klüpler Birliğine fuarda ev sahipliği yapması ile çizerek sahneden ayrıldı.

Daha sonra sahnede yer alan Tüyap Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ersözlü, fuarın her yıl kendini katlayarak geliştiğinin ve geçtiğimiz yıl 7000 metrekare olan fuar alanının bu yıl 12.500 metrekareye çıkarıldığının altını çizdi. Ayrıca GameX’in bölgedeki en büyük fuar olduğuna da değinmeyi unutmadı.

GameX 2018 - Açılış Konuşması

GameX 2018 – Açılış Konuşması

Daha sonrasında konuşmasını yapan Oyunder Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Kendirli ise fuarın 2014 yılından bu yana Oyunder’e güvendiğinin ve misyonlarına çok destek olduğunun altını çizerek sahneden ayrıldı. Daha sonra sahnede yer alan Tencent yetkilisi ve Çin’li oyun geliştiricilerinin temsilcisi GameX’e kendilerine şans verdikleri için teşekkür etti. Ayrıca özellikle Çin’li oyun geliştiricileri fuara hayran kaldıklarını belirtti.

Açılış konuşmasına katılan konuşmacıların listesi ise şu şekilde:

İsmet Göksel – Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
İlhan Ersözlü – TÜYAP Fuarcılık Grubu Genel Müdürü
Tansu Kendirli – OYUNDER Yönetim Kurulu Başkanı
Lily Shen – Shanghai Longbest Culture Communication, İş Geliştirme Direktörü
Sina Afra – Espor Kulüpler Birliği Başkanı
Alper Afşin Özdemir – Espor Federasyonu Başkanı

Migros Birbirinden Güzel Etkinliklerle GameX 2018’de!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!