GameX 2019 Indie Alanında Hangi Oyunlar Var?

GameX 2019 son hızla ziyaretçileri ağırlamaya devam ederken, oyunsever ziyaretçiler için ilk defa deneyebilecekleri bağımsız yapım oyunlara ev sahipliği de yapıyor. Bağımsız geliştiriciler, GameX 2019’un indie oyun alanında ücretsiz oyunlarını sergileyebiliyor ve B2B alanında ise oyun yatırımcıları ile rahatça görüşebiliyorlar. Bağımsız geliştiriciler için büyük bir fırsat olan indie alanı, GameX 2019 ziyaretçilerinin de ilgi odağı olmuş durumda. Birbirinden farklı ve yaratıcı indie oyunlar GameX 2019 indie alanında sergileniyor, peki GameX 2019 Indie alanında hangi oyunlar var? Hemen göz atalım…

GameX 2019 Indie Alanında Hangi Oyunlar Var?

GameX 2019 Indie Alanı

Co-Brain

Gittikçe zorlaşan bir platform oyunu olan Co-Brain’de kontrol ettiğimiz yılan ile çeşitli platform tuzaklarından ve düşmanlardan hasar almamamız gerekiyor. 4 farklı bölüm, her bir bölümün de 10 farklı haritası mevcut. Ayrıca platform oyunlarının en büyük sorunu olan çeşitlilik, Co-Brain’de her bölümün kendine ait ve değişken yapısıyla oldukça fazla.

Cubia

Cubia GameX 2019 Indie

Hoş renkleri ve tatlı grafikleri ile 2,5D bir puzzle-platformer oyunu olan Cubia, küp blokların üzerinde lazerlerden kaçmanız ve stratejik kararlar vermenizi isteyen bir oyundur. Gittikçe zorlaşan bölüm yapısı ile hardcore puzzle-platformler severler için ideal.

Naja Games

Bir grup lise öğrencisinin geliştirmekte olduğu henüz daha ismi belirlenmemiş oyun, 3D bulmaca korku oyunudur. Korku dolu ve karanlık atmosferinde, bulmaca çözmek ve gerilim dolu dakikalar yaşamak isteyenler için güzel bir seçenek.

Maru

maru GameX 2019 Indie

Maru, hikaye tabanlı bir macera-bulmaca oyunu. Görsel kalitesi ve atmosferi oldukça muhteşem ve iç açıcı. Birbirinden farklı eğlenceli bulmacalı çözmek ve engelleri aşmak oldukça zor. Ama sana yardım edebilecek arkadaşlar bulabilirsin. Buna rağmen düşmanlarına dikkat et.

Truck and Logistics Simulator

truck and logistic simulator GameX 2019 Indie

Truck & Logistics Simulator, lojistiği başından sonuna kadar oyuncuya bırakan bir araç simülasyon oyunudur. Tır, van ve kamyonet gibi araçlarla alınacak görevlerde, araçlara kargoyu yükleyip boşaltma işlemini forklift, vinç ve kepçe gibi yükleme araçlarını kullanarak kendiniz gerçekleştiriyorsunuz. Ayrıca Truck & Logistics Simulator, araç hasarlarında tamir ettirmek, benzin almak, acil nakliyet görevlerine yetişmek, römork bağlayarak yük hacmini arttırmak gibi çok detaylı oynanış sunuyor.

Buried Alive

Buried Alive GameX 2019 Indie

Büyük ölçekli haritası ve çeşitli temalarıyla tam anlamıyla bir zombie-shotter olan Buried Alive, bir VR oyunudur. Tüm haritalar tek bir hikaye ile bağlantılı ve, oyuncunun istediği gibi ilerlemenin kontrolü tamamen oyuncudadır.

Era of Newborns

era of newborns GameX 2019 Indie

Era of Newborns’da yeni doğanlar ile hayatta kalmaya çalışmaktayız. Ağaçlar kesip, madenler keşfedip kendi evimizi inşa ediyoruz. Vahşi doğada hayvanlar ile karnımızı doyurup zırh geliştiriyoruz. Ve en önemlisi, gizemli mağaralarda epik aletler bularak maceramıza son hız devam ediyoruz.

GameX 2019 İkinci Gün Nasıl Geçti

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Kendi halinde bir insan.