GameX 2019 Etkinlik Sayfası Açıldı!

GameX 2019 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, siz değerli oyunseverleri 5-8 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan, Türkiye’nin şimdiye kadar gördüğü en büyük oyun buluşmasına yeniden davet ediyor.

EEMEA bölgesinin en prestijli fuarı olan GameX, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, ziyaretçilerine dolu dolu geçirecekleri 4 günlük bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.

GameX 2019’da bizi neler bekliyor?

Öncelikle GameX 2018 nasıl geçti onu hatırlayalım. 🙂

GameX 2019’da en yeni oyunları oynama şansına erişebilecek, birbirinden eğlenceli ve rekabetçi oyun turnuvaları ve etkinlikleri ile eğlenceyi sonuna kadar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz YouTuber ve Streamerlar ile tanışabilecek, kendileriyle fotoğraf çekilebilecek ve keyifli vakit geçirebileceksiniz. Her sene olduğu gibi bu sene de GameX’te bireysel ve grup cosplay yarışmaları düzenlenecek. Drone & Robot Yarışları da GameX’e ayrı bir hava katacak. B2B Alanı’nda sektörün paydaşlarıyla birebir görüşüp iş ağınızı genişletebilecek, Geek Bazaar da katılımcıların el yapımı ürünlerini inceleyebilecek ve satın alabileceksiniz. Indie Game Alanı’nda ise bağımsız oyun geliştiricilerinin, göz bebeği oyunlarını deneyimleyebileceksiniz. Workshop Alanı sizlere oyun geliştirme, cosplay yapımı, resim ve sanat alanında işinin uzmanı birçok kişiden yardım almanızı, pratik yapmanızı ve püf noktaları öğrenebileceğiniz atölye çalışmaları gerçekleştirmenizi sağlayacak.

GameX 2019 etkinlik sayfası açıldı

Gelişme ve güncellemelerden haberdar olmak, ayrıca diğer oyuncu ve cosplayerlar ile iletişimde olabilmek için Facebook’taki GameX 2019 Etkinlik Sayfamıza buradan ulaşabilir ve GameX 2019’u aktif olarak takip edebilirsiniz.

GameX 2019 Biletini Şimdi Al!

GameX 2019 Gönüllü Takım Üyeliği Başvurusu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'