GameX 2019 Cosplay Yarışma Tarihleri

Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX 2019, açılışın ilk günü olan 5 Eylül tarihinde binlerce oyun ve eğlence severe kapılarını açtı. Binlerce oyun ve eğlence sever ziyaretçiye ev sahipliği yapan GameX, her yıl düzenlendiği gibi bu yıl da cosplay yarışmaları düzenliyor. Yarışmacıların ve cosplay severlerin büyük heyecanla beklediği GameX 2019 cosplay yarışma tarihleri açıklandı. Eğlenceli ve güzel sahne performansları izleyebileceğimiz GameX 2019 cosplay yarışma gösterilerine tüm katılımcılar davetlidir.

GameX 2019 Cosplay Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

GameX 2019 Cosplay Yarışma Tarihleri

İlk gün itibariyle birbirinden renkli cosplayerlerin, ziyaretçilerin arasında gezdiği, onlarla sohbet edip fotoğraf çekildiği bir GameX mevcut. Eğlence ve oyun dolu fuar alanında, hobi ve eğlence amaçlı uğraş gösterdikleri kostümleri ile katılım gösteren ziyaretçiler de mevcut. Bunların yanı sıra, profesyonel veya yarışmaya katılıp şansını denemek isteyen cosplayerlar her yıl olduğu gibi bu yıl da cosplay yarışmasının düzenleneceği günü iple çekiyorlar.

Her yıl düzenlenen GameX bu yıl, bireysel ve grup cosplay yarışmalarına ev sahipliği yapıyor. Tech Drone League’in büyük alanında bulunan standında 7,8 Eylül Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenecek olan cosplay yarışmalarına, başvurusu kabul olan her yarışmacı katılım gösterebilecek. Yarışmaya katılım için hak kazanmış kişiler, belirtilen tarihlerde saat 13:00’a kadar check-in yapmaları gerekli. Cosplay yarışmasının ödülleri henüz belirli değil, fakat kazanan yarışmacıların iyi ödüllere sahip olacağından eminiz.

GameX 2019 Cosplay Yarışma Tarihleri

GameX 2019 Cosplay Yarışma Tarihleri

Bireysel Cosplay Yarışması – 7 Eylül Cumartesi
13:30 Ön Eleme
15:30 Sahne

Grup Cosplay Yarışması – 8 Eylül Pazar
14:00

Gamex 2019’da Indomie Standında Bizi Neler Bekliyor?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Kendi halinde bir insan.