GameX 2017 Türkiye Drone Ligi Yarışlarına Ev Sahipliği Yapıyor!

GameX 2017 Türkiye Drone Ligi Yarışlarına Ev Sahipliği Yapıyor! GameX 2017’ye bildiğiniz gibi sayılı günler kaldı. Bu sene Tüyap’ta düzenlenecek olan fuarda Türkiye Drone Ligi Yarışları da siz katılımcılarımız için bizlerle olacak.

 

GameX 2017 ‘ de TÜRKİYE DRONE LİGİ ‘’DRONEMANYA’’ ile Yer Alıyor

Dronelar 4 gün boyunca izleyicilere interaktif deneyimler yaşatacak!

Türkiye Drone Ligi, dünyada son 2 yılda F1’e alternatif gösterilen drone ve drone sporlarını geniş kitlelere ulaştırabilmek için her yıl artan katılımcı sayısı ile Türkiye’nin en itibarlı  Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX 2017 ‘ye katılıyor.  14- 17 Eylül 2017 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan GameX 2017’de Türkiye Drone Ligi ‘’DroneManya’’ konsepti ile yer alıyor.

Türkiye Drone Ligi, 2016 yılından itibaren “Yarış”, “Akademi”, “Corner”, “Pist”, “Merchandising” hizmet öğeleri ile marka bütünlüğünü tamamlayarak tüm yazılı, görsel, sesli, dijital ve sosyal medya mecralarında tanıtımını gerçekleştirmiştir. İlk yarışını 11 Mart 2017’de gerçekleştiren TDL’nin Türkiye Drone Ligi Yarışları programı 18 Mart 2017’de TV8,5’ta yayınlandı. Türkiye Drone Ligi, etaplarının yanı sıra drone sporunu yaygınlaştırmak için Dronemanya adı ile şov yarış ve etkinlikleri düzenlemektedir. 19 Mayıs 2017 tarihinde Ataşehir Cumhuriyet Parkı’nda 15.000 kişinin katılımı ile gerçekleşen Dronemanya etkinliği binlerce insanın ilgisini çekmeye devam ediyor. TDL, eğitim ve üretim için kurumsal alt yapı çalışmalarını 2018 sezonu için sürdürmektedir.

EEMEA Bölgesinin en prestijli dijital oyun fuarı GameX 2017 ziyaretçileri öncelikle TDL görevlilerinden uçuş eğitimi aldıktan sonra, TDL profesyonel pilotlarını hem şov yarışlarında izleme zevkini tadacak hem de onlarla uçuş deneyimi yaşama imkanına sahip olacaklar.

Fuar süresince katılımcılar TDL standında drone ve drone sporları ile ilgili dünyadaki gelişmelerden bilgileri alabilecek, sürpriz hediyeler kazanabilecek ve Maker standlarından son teknolojileri deneyimleyebilecekler.

 

TÜRKİYE DRONE LİGİ PİLOTLARINDAN DRONEMANYA ŞOV YARIŞI VE İZLEYİCİLERE GÖRSEL ŞÖLEN, İNTERAKTİF DENEYİM FIRSATLARI

Türkiye Drone Ligi profesyonel pilotlarından Evren Eşbe, Seçkin Okcebe, Mert Bilaloğlu, Kaan Karabıyık, Ozan Ölmezyiğit  Dronemanya şov yarışlarında GameX 2017 katılımcılarına adrenalin yüklü teknolojik bir deneyim yaşatacaklar.

Pilotlar FPV ( First Person View) modunda gözlükleri vasıtası ile manuel kumanda uçuşlarını gerçekleştirirken 150km süratle izleyicileri heyecandıracak şovlar gerçekleştirecek. GameX 2017’ye katılacak olan 150.000 ziyaretçi içerisinden şanslı olanları, TDL pilotları ile birlikte uçuş deneyimi yapabilecekler.

14-15 Eylül 2017 Perşembe ve Cuma günlerinde katılımcılar Türkiye Drone Ligi standında TDL görevlilerinden uçuş eğitimi alabilecekler. 16-17 Eylül 2017 Cumartesi, Pazar günlerinde ise Türkiye Drone Ligi yarış pilotlarının Dronemanya şov yarışlarını izleyebilecekler.

 

GAMEX 2017

GameX 2017 Ödülleri Oylaması Başladı

GameX 2017 Basın – Youtuber&Streamer başvuruları başladı!

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

GameX 2017 Hakkında Merak Edilenler

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.