Oyunder Birbirinden Değerli Seminerleri İle GameX 2017’de!

GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, Oyunder’in /G adını verdiği özel sektör etkinlikleri dizisine 4. kez ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin en önemli oyun geliştirici derneği olan Oyunder, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da GameX’in stratejik partnerleri arasında yer alıyor. Oyun dünyasında yer alan ya da bu dünyaya adım atmak isteyen katılımcılara yönelik zengin içerikli konferanslar düzenleyecek olan Oyunder, aynı zamanda bağımsız oyun geliştiricilerinin ürünlerini kendilerine ayrılacak stantlarda sergileyebilmeleri için de yine tam destek verecek. Oyunder’in katkılarıyla; oyun geliştiriciler, streamer/youtuberlar, e-spor takımları ve oyun şirketlerinin ileri gelenlerinin deneyimlerini dinleyip, onlarla tanışma ve sorularınızı sorma imkanı bulacaksınız.

Oyunder DYNAMIC Seminerleri

Tüm dünyada yüksek meblağlar ödenerek katılabileceğiniz bu seminerler GameX farkı ile sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Online oyunlar, Influencer Marketing ve tabii ki e-spor başta olmak üzere, GameX 2017’de yer alacak ilgi çekici Oyunder seminerlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Etkinlikler GameX 2017 fuarı içerisinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanı içerisinde bulunan EGE TOPLANTI salonunda gerçekleşecektir.

 

Oyunun Hakimi ininal GameX’te

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!