GameX 2016 EPİN standında Paladins Rüzgarı Esecek!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin dijital oyun pazarında epin satışı yapan ilk ve tek anonim şirketi olan epin.com.tr GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’daki yerini aldı. Açılış seremonisi,  koreografik dans gösterileri, sürpriz ödüller, promo kod dağıtımları, oyun tanıtımları ve hediye çekilişlerinin gerçekleşeceği EPİN standı, GameX 2016’nın en dikkat çekici köşelerinden biri olacak.  

Steam’in resmi Türkiye distribütörü olan epin.com.tr;  başta Steam olmak üzere iTunes, Google Playstore, Microsoft, Wargaming ve Hi-Rez Studios gibi iş ortaklarının ürün yelpazelerinde yer alan markaların da tanıtım ve promosyonlarını GameX 2016 bünyesinde gerçekleştirecek.

Epin.com.tr, Gamex 2016’da Smite’ın da yapımcısı olan Hi-Rez Studios’u ve firmanın yeni oyunu Paladins’i ağırlıyor!

Stant alanı içerisindeki oyuncu bilgisayarlarında Paladins oyununu tanıtacak olan epin.com.tr, Türkçe versiyonu da olan bu oyuna yatırım yapmakta ve Türk oyuncusuna sevdirmekte oldukça kararlı gözüküyor.

Şirket yetkilisi Polgara Wahrenheit, Hi-Res Studios’un Türk oyuncusuna değer verdiğini, pazarda yer edinmeye kararlı olduğunu ve GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın bu amaç için en etkili noktalardan biri olduğunu dile getirdi.

“Biz bu yolda Hi-Rez Studios’a destek olup, tüm kitlelere ulaşmalarını sağlamak ve çözüm ortaklığında onlarla birlikte hareket etmeye karar verdik. Oyuncular ve genel olarak oyun dünyası, oldukça dinamik ve alışılmışın dışında fikirleri çok kısa süreçlerde benimseyebiliyor. Paladins, yapısı itibarı ile bu kısa süreçte benimsenecek ve bağımlılık yaratacak bir oyun” 

GameX 2016 boyunca, 20 profesyonel oyun bilgisayarı üzerinde oyunu deneme fırsatı bulacak olan ziyaretçiler, elbette ki sürpriz ödülleri de sahibi olacak. Wahrenheit, fuar süresince 20.000’den fazla promo kod dağıtımı yapılacağını ve tüm ilgili ziyaretçilerini hediyeler ile ödüllendirileceğini belirtti.

GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın canlı ve dinamik duruşunda önemli bir rol üstlenecek olan epin.com.tr ve YeşilYurtGame’in sürprizlerini dört gözle bekliyoruz! 

01-04 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı için biletinizi şimdiden almayı unutmayın!

paladins-bilet-al-buton

Biletino Üzerinden Bilet Satın Al

Gamex.com.tr Üzerinden Bilet Satın Al

GameXNow Üzerinden Bilet Satın Al

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!