GameX 2016 Biletleri Satışta!

Son Güncelleme Tarihi:

Dijital oyun dünyasının en önemli organizasyonlarından biri olan GameX 2016, kapılarını dünyaca ünlü oyun şirketlerinin en yeni oyunlarına ve en güncel teknolojilere açarak katılımcılara sınırsız eğlence vaat ediyor!

01 – 04 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2016, dünyanın en büyük dijital oyun şirketlerini ve oyun dünyasının en önemli isimlerini bir araya getirecek. Fuarda oyun sektörünün öncü şirketleri, oyunlarını ve son teknolojilerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Oyunun kalbi, GameX ile atacak!

PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ve hediye ürünler, seminerler,paneller, atölyeler… Hepsi ve daha fazlası, GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda!

NASIL BİLET ALIRIM?

GameX 2016 ziyaretçi biletlerini; Biletino, GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı resmi internet sayfası ve GameXNow  üzerinden kredi kartı ile veya GameX 2016 fuar alanı bilet gişelerinden nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 

Biletino Üzerinden Bilet Satın Al
Gamex.com.tr Üzerinden Bilet Satın Al
GameXNow Üzerinden Bilet Satın Al

STANDART ZİYARETÇİ BİLETLERİ:

1.Gün Ziyaretçi Bileti (01 Aralık) : 10 TL
2.Gün Ziyaretçi Bileti (02 Aralık) : 10 TL
3.Gün Ziyaretçi Bileti (03 Aralık) : 10 TL
4.Gün Ziyaretçi Bileti (04 Aralık) : 10 TL
4 Günlük Kombine (01-02-03-04 Aralık) : 30 TL

Standart ziyaretçi biletlerini Biletino, www.gamex.com.tr ve www.gamexnow.com üzerinden kredi kartı ile veya GameX 2016 fuar alanı bilet gişelerinden nakit olarak satın alabilirsiniz.

>> GameX 2016 Bileti Satın Al

>> GameX Bileti Satın Alma Resimli Anlatım

GAMEX 2016 SPONSORLARINDAN BKM EXPRESS İLE EĞLENCEYİ İKİYE KATLAYIN!

– Sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalamak ve GameX 2016 biletine %50 indirimli sahip olmak için tek yapmanız gereken, ödeme ekranında BKM Express’i tercih etmek! Sınırlı sayıdaki indirimli bilet fırsatını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

BKM Express İndirimli ziyaretçi biletleri:

1.Gün Ziyaretçi Bileti (01 Aralık) : 5 TL
2.Gün Ziyaretçi Bileti (02 Aralık) : 5 TL
3.Gün Ziyaretçi Bileti (03 Aralık) : 5 TL
4.Gün Ziyaretçi Bileti (04 Aralık) : 5 TL
4 Günlük Kombine (01-02-03-04 Aralık) : 15 TL

• Günlük 10 TL olan GameX 2016 giriş biletlerini BKM Express ile 5 TL’ye satın alabilirsiniz.
• Eğer kredi kartınız yok ise yakınlarınızın BKM Express üyeliği ile yine 5 TL’ye günlük GameX giriş bileti satın alabilirsiniz.
Sınırlı sayıdaki BKM Express indirimli bilet fırsatını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun!
BKM Express avantajları bununla da bitmiyor! BKM Express ile bilet alan ziyaretçilerimiz büyük ödül havuzundan hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Mükemmel oyun bilgisayarları, oyun konsolları, e-Spor takımlarının imzalı formaları, oyuncu ekipmanları ve daha fazlası. Hediye havuzunun tüm listesi yakında duyurulacak.

>> BKM GameX Bileti Satın Al

>> BKM Express İle İndirimli GameX Bileti Satın Alma Resimli Anlatım

>> BKM Express İle İndirimli GameX 2016 Biletini Nasıl Alırım?

PEKİ NEDİR BU BKM EXPRESS?

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express’e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para da gönderebilirsiniz. BKM Express’in mobil uygulaması nedir? BKM Express, mobil uygulamasıyla internet üzerinden alışverişin yanı sıra para gönderme imkanı da sunar.
• BKM Express’in mobil uygulamasını kullanarak,
• BKM Express’e üye olabilir,
• Kartlarınızı ekleyebilir,
• Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
• İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
• Dilediğiniz cep telefonu numarasına veya kart numarasına para gönderebilirsiniz.

>>BKM Express’in iPhone uygulaması için tıklayın.
>>BKM Express’in Android uygulaması için tıklayın.

ÜCRETSİZ ÜYELİK

Kart sahibiyseniz, bkmexpress.com.tr veya BKM Express’in mobil uygulaması üzerinden herhangi bir ücret ödemeden BKM Express üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. BKM Express ile finansal işlem yapmak için kart eklemeniz gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

• KREDİ KARTIM YOK. NASIL İNDİRİMLİ BİLET ALABİLİRİM?

Yakınlarınızın BKM Express üyeliği var ise, biletlerinizi yakınlarınızın üyeliği ile alabilirsiniz. Satın alma işlemi sonrasında üyelik sahibinin mobil cihazına veya e-posta kutusuna gönderilen biletleri kendi mobil cihazınıza veya e-posta kutunuza aktarabilirsiniz.

• İNTERNET ÜSTÜNDEN BİLET ALMADIM. FUARI NASIL ZİYARET EDEBİLİRİM?

İnternetten BKM Express bileti veya standart kredi kartı ile bilet satın alamadıysanız. GameX fuar alanındaki bilet gişesinden nakit olarak Standart Bilet satın alabilirsiniz.

• SATIN ALABİLECEĞİM BİLET SAYISINDA BİR SINIRLAMA VAR MI?

Tek bir BKM Express üyeliği ile bir defada en fazla 5 bilet alabilirsiniz.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!