GameX 2016 Biletini BKM Express İle %50 İndirimli Al, Hediye Kazanma Şansını Yakala!

Son Güncelleme Tarihi:

1-4 Aralık Tarihleri arasında düzenlenecek olan GameX 2016 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nın sponsorlarından BKM Express, ziyaretçilerimize %50 indirimli bilet satın alma fırsatını sağlamanın yanı sıra, oyuncu ekipmanları ve  Dark Passage takımının 4. şampiyonluğuna özel olarak hazırlanan imzalı formalardan oluşan ödüller ile GameX 2016 ziyaretçilerinin neşesine neşe katacak!

bex-transparent-700p

GameX 2016 biletini, BKM Express sistemini kullanarak %50 indirimli alan ziyaretçilerimiz arasında yapılacak çekilişle, toplam 90 adet oyuncu ekipmanı ve 30 adet İmzalı BKM.Dark Passage forması sahiplerini bulacak. Ödül havuzunda bulunan ödüllerin detayları ise şöyle:

• 30 Adet Logitech G300S Gaming Mouse
• 30 Adet Logitech G103 Gaming Keyboard
• 30 Adet Logitech G240 Gaming Mouse Pad
• 30 Adet İmzalı BKM Espress.Dark Passage TBF 2016 Özel Forması

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken tek şey; Biletino, gamex.com.tr ve gamexnow.com üzerinden GameX 2016 biletinizi BKM Express sistemi ile satın almak. Böylece hem biletinizi %50 indirimli olarak satın almış olacak, hem de bu ödüllerden birine sahip olma şansını yakalayacaksınız. 

paladins-bilet-al-buton

BİLETİNO ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

GAMEX.COM.TR ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

BKM EXPRESS İLE İNDİRİMLİ GAMEX 2016 BİLETİNİ NASIL ALIRIM?

Gelin ödül havuzunda bulunan ürünleri biraz daha yakından inceleyelim:

Logitech G300S Gamıng Mouse (30 ADET)

9 Adet Programlanabilir Tuş

Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek düğmeyle tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, dokuz programlanabilir düğmeden istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.

Her iki ele de uygun tasarım

Çok yönlü tasarım toplu bir biçimde, bu mouse rahatlık ve dayanıklılık için üretildi.

Kullanıcı tarafından yapılandırılabilir aydınlatma

Yediye kadar renk çeşidiyle her bir kullanıcı profiline özel bir renk ve kimlik atayın, oyun sırasında hangi ayarların etkin olduğunu görün.

Bellek profilleri

Mouseunuzu bir kez yapılandırdığınızda her şeyi hatırlar. Her oyun için ayrı kurulum gerekir, World of Warcraft veya Guild Wars 2 fark etmez. Dokuz düğmeyi programlayarak kurulumu diğer bilgisayarlara taşıyın.

Oyun sırasında DPI değişikliği

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Ekrandaki seçenekleri hızlıca seçmek veya oyun haritasına bakmak (2500 DPI’a kadar) veya nokta hedeflemek veya birim seçmek için piksel görünümüne inmek (250 DPI) için uygun olarak yerleştirilmiş düğmelere basarak çoklu DPI ayarlarında geçiş yapın.

1ms raporlama hızı

Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. Standart bir USB mouse’dan sekiz kata kadar daha hızlı olan G300, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

Dayanıklı Tasarım

Mühendislerin yaptıkları testlerde öncelikli tuşlar 250 km hızda 10 milyon tıklama göstermiştir. En yoğun oyun oynama sürelerine dayanabilir, G300 siz yorulmadan yorulmaz.

 

Logitech G130 Gamıng Keyboard (30 ADET)

6 Adet programlanabilir G Tuşu

G103, eşsiz fonksiyonları ve makro kombinasyonları yapılandırmanıza olanak tanıyarak karmaşık eylemleri basit hale getiren altı adet programlanabilir G tuşu içerir. G tuşları ile tek tıklamayla çok sayıda özelleştirilebilir fonksiyona anında erişim sağlayabilirsiniz. Açık mikrofon kanallarına bir G tuşu atayarak Ventrilo üzerinden arkadaşlarınızla konuşun veya kullanım sırasında oyununuzu kaydedin. Bir G tuşunu takımınıza metin yayını göndermek üzere atayabilirsiniz. G tuşlarını Logitech G mouseunuzla etkileşime sokarak oyun sırasında DPI seviyelerini değiştirebilirsiniz.

Çok Tuşlu Giriş

Savaşın ortasında aynı anda koşmanız, ateş etmeniz, silah seçmeniz ve kapı açmanız gereken anlar olur. G103’teki çoklu tuş girişiyle karmaşık hareketler her zaman doğru sonuçlanır. Tümü mükemmel şekilde ayarlanmış tuşların en fazla altısına birlikte basın. Gölgeleme engelleyici ile istemediğiniz hiçbir komutu görmezsiniz.

Kompakt ve Sessiz Tuşlar

Her çalışma alanına uyacak şekilde tasarlanmış sessiz yazan tuşlarla ellerinizi rahat bir konumda tutun. Kontürlü, ayrılabilir avuç içi desteği ile diğer kişileri rahatsız etmeden en iyi şekilde dayanabildiğiniz kadar oynayın.

Oyun / Masaüstü modları

Yüksek sayıda mükemmel vuruş yapmak üzereyken yanlışlıkla bastığınız bir tuş sizi masaüstünüze geri gönderir. Böyle bir hatanın vuruşunuzu mahvetmesine izin vermeyin, tek tuşla Windows tuşunu devre dışı bırakın, oyununuz bölünmesin. Bize daha sonra teşekkür edebilirsiniz.

Dayanıklılık

G103 dayanıklı ve su geçirmezdir, yıllar boyunca saatlerce yoğun oyun oynamaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun ömürlü ve suya dayanıklı tasarımı ve Logitech’in yüksek kalite standartları ve acımasız kalite testleri ile bu klavye ağır şartlarda kullanıma göğüs gerecektir

 

Logitech G240 Gamıng Mouse Pad (30 ADET)

Orta Yüzey Sürtünmesi

Düşük DPI ayarları kullanan oyuncular hızlı bir harekete başlarken veya hareketi durdururken mouse tabanında orta dereceli sürtünmeden yararlanır. G240’ın 200° C’de ısıl işlem görmüş kumaş yüzeyi düşük DPI manevraları için tam olarak doğru sürtünme miktarı sağlar.

Pürüzsüz Doku

Ağır desenler ve tasarımlar algılayıcının performansını etkileyebilir. G240’ta temiz ve sürekli bir yüzey dokusu vardır. Bu, mouse hareketini imleç hareketine dönüştürmek için algılayıcılara daha iyi tanımlama sağlar ve bu da pürüzlü ve kirli masa yüzeylerine karşı bir iyileştirme sunar.

Logitech G Algılayıcılara uyarlanmıştır

Optik veya lazer mouse kullanmanız fark etmez, G240 oyun tutkunlarına daha iyi algılayıcı doğruluğu ve hassasiyet sağlar. G240, Logitech G mouse’ların optimal test ortamına yakın bir yüzey dokusu kullanır.

Dengeli Kauçuk Taban

Kauçuk taban kumaşa sağlam bir şekilde tutturulmuştur, esnek yüzeyin yerinde durmasına yardımcı olur ve kumaşın mouse’un önünde toplanmasını ve pürüzsüz mouse hareketini engellemesini önler.

Konforlu Kumaş

G240 yalnızca 1 mm kalınlığındadır. Yumuşak kumaş, bilek mouse pad’in kenarında ileri geri hareket ederken rahatlık sağlar.

İmzalı BKM Express.Dark Passage TBF 2016 Özel Forması (30 ADET)

GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı ziyaretçileri, Ana Sponsorluğunu BKM Express’in yaptığı 2016 TBF Şampiyonu Dark Passage’ın, 4. şampiyonluğuna özel sınırlı sayıda üretilen imzalı bu formalardan birini kazanma şansına da sahip olacak.

• Sadece; Biletino üzerinden BKM Express ile %50 indirimli GameX 2016 Bileti kampanyasından yararlananlar çekilişe katılabilecektir.
• “BKM Express ile %50 indirimli GameX 2016 Bileti” kampanyasındaki biletler sınırlı sayıdadır.
• Kampanya 1 Kasım 2016 – 5 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
• Biletino.com ‘dan BKM Express ile alınan GameX Fuar biletlerinde anında %50 indirim uygulanacaktır
• Kampanya günlük bilet alımlarında ve kombine alımlarında geçerlidir.
• Kampanyadan ilk 10.000 işlem yararlanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
• Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 5 kez yararlanabilir.
• Bilet alanlar arasından yapılacak çekilişle, aşağıda belirtilen hediyeler verilecektir:

  • 30 adet Logitech G300S Gaming Mouse
  • 30 adet Logitech G103 Gaming Keyboard
  • 30 adet Logitech G240 Gaming  Mouse Pad
  • 30 adet İmzalı BKM Express.Dark Passage TBF 2016 Özel Forması

• Çekiliş 5-9 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
• Kazananlar www.bkmexpress.com.tr adresinden duyurulacaktır.
• Kazanan kişiler ile BKM Express ‘e kayıtlı mail adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.
• BKM, Biletino.com ve GameX kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

separator

GAMEX 2016 BİLETİNİZİ ALDINIZ MI?

01-04 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı için biletinizi şimdiden almayı unutmayın!

paladins-bilet-al-buton

BİLETİNO ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

GAMEX.COM.TR ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

GAMEXNOW ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

BKM EXPRESS İLE İNDİRİMLİ GAMEX 2016 BİLETİNİ NASIL ALIRIM?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!