GameX 2014'te CONN'a uğramazsanız pişman olursunuz!

CONN standı kalite kokuyor!

GameX 2014’te eğlencenin yanı sıra gelişmiş teknoloji de mevcut. Bunu en çok hissedebileceğiniz yerlerden biri de CONN. Bir GTM teknoloji markası olan CONN‘un GameX 2014’teki standına uğradığınız anda aklınızda ilk oluşan düşünce “kalite” oluyor.

Daha çok yeni bir kuruluş olmasına rağmen sıvı soğutma sistemli bilgisayar ile resmen sanat yapan CONN yakında Türkiye’de çok tanınacak gibi. CONN bilgisayarları Gaming Computers, Workstations, Enthusiast Computers olarak 3’e ayırmış durumda. Bu da demek oluyo ki herkes kendi istediği türden bilgisayara sahip olabilir. Ayrıca GameX 2014 Fuar’ında bu bilgisayarları 1. elden deneme fırsatınız da var!

Ancak biz özellikle “Enthusiast” yani “Hayran” anlamına gelen kasalarını oldukça beğendik. Çünkü artık bilgisayarınız sadece performansınızı değil tarzınızı da belirtecek.

İşte GameX 2014’ten NT100 Dark Side adlı Enthusiast Computer tipine bir örnek:

IMG_3954

Böyle bir bilgisayar görünce aklınıza ilk gelen düşünce “Güzel yapmışlar ama bu çok pahalıdır.” olabilir ancak CONN her bütçeye uygun çeşit çeşit bilgisayar ile karşımıza çıkıyor ve bu da oyuncuları en çok sevinderecek haberlerden biridir diye düşünüyoruz.

Peki sizce bu kadar mı ? Bekleyin asıl bomba şimdi geliyor!

CONN GameX 2014’e öyle bir bilgisayar geldi ki gören bir daha bakıyor. Eğer farketmediyseniz, CONN standının arka girişinde müthiş bir bilgisayar duruyor. Bilgisayarın görselini görünce neden bu kadar abarttığımızı rahatlıkla anlayabilirsiniz.

İşte o bilgisayar :

IMG_3951

IMG_2006

IMG_2020

IMG_2010

Durun hala bitmedi! GameX 2014 Fuar’ının CONN standında Oculus Rift deneme fırsatınız da var. Oculus Rift ile Alien Isolation oynayıp bambaşka bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz! Eğer bilgisayar tutkunuysanız ve CONN’a uğramamışsanız, çok büyük şeyler kaybettiğinizden emin olabilirsiniz.
IMG_3966

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!