GameX, 2013'ün sükse yapan oyunu Legend Online'ı ağırlıyor!

Oasis Games, Geçtiğimiz yıl 125.000 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda olacak. 5-8 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan GameX’te, Oasis Games, ünlü MMORPG’si Legend Online’ın Türkiye lansmanını da gerçekleştirecek.

Çin’in en büyük firmalarından olan The 7th Road tarafından geliştirilen, hiçbir download gerektirmeyen web tabanlı rol yapma oyunu Legend Online, nadir bulunan bir başyapıt olarak görülüyor. Oyuncu, güçlerini kötülerin üzerine salan bir lideri oynuyor. Oyunun görselleri 2.5D ve oyunculara rafine ve hassas bir deneyim sunuyor. Oyunun başlarında şehrinizi geliştirmeye odaklanırken, ileride soruşturma görevleri, ordular ve kötüye karşı savaş devreye giriyor. Oyuncular oyunu oynarken kovalama, kaçma, karşı saldırı ve birlik savaşları ile uğraşıyor. Oyunda ilerledikçe, daha çekici ve etkileyici bir hikaye ile karşılaşıyorsunuz.

Legend Online lansmanının gerçekleşeceği GameX Dijital Oyun Fuarı’na katılmak için online davetiyenizi buraya tıklayarak alabilirsiniz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!