Gameloft Bağış Kampanyası ile Hedefinin Dört Katına Ulaştı!

Son Güncelleme Tarihi:

Dragon Mania Efsaneleri oyununda “Birlikten Kuvvet Doğar” etkinliği ile 1.3 milyondan fazla oyuncu, Uluslararası CARE Yardım Organizasyonunun Yoksulluğa Karşı Savaşına destek oldu.

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, özel sosyal sorumluluk projesi “Birlikten Kuvvet Doğar” ile 50.000 Euro olarak belirlenen hedefi neredeyse dörde katladı. Dragon Mania Efsaneleri’nde sadece 10 gün içerisinde, 1.3 milyon oyuncu güçlerini birleştirerek uluslararası yardım organizasyonu CARE’in yoksulluğa karşı savaşına katkıda bulundu.

Gameloft, 8-18 Nisan tarihleri arasında Dragon Mania Efsaneleri’nde gerçekleşen bu özel yardım etkinliği ile oyunculara oyun deneyimlerinin içerisinde dünyayı daha iyi bir yer haline getirme fırsatı sunmuş oldu. “Birlikten Kuvvet Doğar” etkinliğinde oyuncular, favori influencer’larını oylayarak ya da liderlik sıralamasında yükselerek etkinliğe özel dizayn edilmiş ejderleri kendi ejderlerinin arasında katma şansını elde ettiler.

Gameloft Bağış Kampanyası ile Hedefinin Dört Katına Ulaştı!

Gameloft’un İletişim ve Pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcısı Damian Marchi, “CARE’in yoksulluğa karşı mücadelesinde oyuncularımızın güçlü bir katılım gösterdiğine şahit olmak bizim için çok önemli.” dedi ve “Oyuncularımıza böylesine özel fırsatlar sunmaktan mutluyuz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusunda bir fark yarattıkları için müteşekkiriz.” diyerek sözlerini tamamladı.

CARE Fransa Genel Direktörü Philippe Leveque, “Birlikten Kuvvet Doğar etkinliğinin sonuçları bizim için gerçekten memnuniyet verici oldu. Fakat daha önemlisi tüm dünyadan muazzam miktarda oyuncunun böyle bir hedef için bir araya gelmiş olmasından mutluyuz. Çünkü onlar olmadan bu asla mümkün olmazdı.” dedi ve Gameloft ve Dragon Mania Efsaneleri oyun ekibine teşekkürlerini sundu.

Dragon Mania Efsaneleri’ni Android ve IOS platformları için indirebilirsiniz.

LG 2019 İlk Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.