GameBayi ile GameX Dijital Oyun Fuarı'nda buluşma fırsatı!

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’nin 81 ilinde ve bölgesinde binlerce site ve internet cafe bayisi ile müşterilerine hizmet veren GameBayi, 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda yer alacak!

Sektördeki 6. Yılını dolduran GameBayi, Türkiye’de Online Oyun sektörünün öncülerinden olmuş, oyuncuların kredi kartsız ve güvenilir alışveriş yapması için öncü çözümler sunmuş ve yurt dışı partnerleri ile yaptığı anlaşmalarla, Türkiye’nin Türkçe oyunlar kazanmasında önemli roller oynamıştır. Günümüzde 7 ayrı ülkeden firmalarla beraber çalışan şirket, 6 yıldır Türk oyuncusunun isteklerini yerine getirmeye çalışıp, sevilen oyunlar için buluşmalar, turnuvalar ve etkinlikler düzenlemiştir.

game-bayi-foto-galeri

E-pin alanında onlarca firma ile çalışan GameBayi, sattığı ürünlerin desteğini verip, oluşabilecek her türlü hata da müşterilerinin yanında bulunmaktadır. GameBayi, şu an Legend Online, Rosh Online, BomBom, Rappelz, Travian, Good Game Empire, Point Blank gibi bir çok oyunun resmi distribütörü olup, hızlı ve güvenli alışveriş ile Türk oyuncusunun vazgeçilmez adresi olmuştur.

İşte yıllardır güvendiğimiz GameBayi şimdi GameX’te!

5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!