Furkan “Akumira” Demircan NIP İçin Tasarım Yapacak!

Yaptığı estetik ve şık tasarımlar ile bilinen Furkan “Akumira” Demircan kariyerine dünyaca ünlü espor takımı Ninjas in Pyjamas tasarım hazırlayarak devam edecek!

Yaptığı sosyal medya açıklamasında “Selamlar ben Furkan “Akumira” Demircan. No Quarter Cartel ile atıldığım bu yolda kiminiz beni Gamers of Future’dan, kiminiz Sangal’dan, kiminiz ise şu an güncel olarak çalıştığım takımlardan tanıyorsunuz. Bir kaç ay önce hayatımda dönüm noktası yaratacak bir karar alarak eğitim hayatımı bitirmiştim. Bundan sonraki hedefim ise kendimi günden güne geliştirerek dünyanın en iyilerinden birisi olarak 2021 yılında dünyanın en iyi takımlarından birisi ile çalışıp yine bu yılın en iyi grafik tasarımcılarından birisi olmaktı. 

Bu yolda yılmadan hırslı bir şekilde çalıştım ve günden güne dahada geliştim. Bu sefer farklı bir boyuttayım. Bana bir şans sunuldu. Ninjas in Pyjamas için Freelance Merchandise Designer’lik yapmam istendi ve bende kabul ettim. Tasarladığım ürünlerin bir kısmı kabul gördü ve böylelikle daha önce verdiğim sözü tutarak globale bir Akumira, bir TÜRK damgası vurmayı garantiledim. Daha yolun başındayım. Basamakları koşarak çıkmaya devam!” cümlelerine yeren Furkan “Akumira” Demircan’a GameXNow ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mustafa İvgen

Yazar ve bazen de çizer.