Forza Horizon 4 İçin Araç Listesi Sızdırıldı!

Forza Horizon 4 ile kullanabileceğimiz oldukça fazla sayıda araç olacağını zaten biliyorduk. Ancak ortaya çıkan yeni bir sızıntı, oyunda kullanılacak tam 482 adet otomobili bizlere göstermiş oldu. Oyunun erken yüklemesi oynanabilir durumda olmasa da oyun içindeki dosyalara erişen bazı meraklı Forza hayranları, oyunda potansiyel olarak mevcut olan 482 otomobilin bir listesini oluşturmayı başardılar. Üreticisine göre sıralanmış, Forza Horizon 4 araç listesini burada bulabilirsiniz.

Forza Horizon 4

Elbette Forza Horizon 4 içinde kullanılacak araçlar yalnızca bu liste ile sınırlı değil. Microsoft yaptığı açıklamada, oyunda, 100 üreticiden de fazla araç sunulacağını söylemişti. Sızan listede ise sadece 87 üreticinin otomobilleri bulunmakta.

Sızıntının haricinde oyunda kullanılacak, resmi olarak doğrulanan araç listesini merak ederseniz buradan ulaşabilirsiniz. Liste, oyunun forumunda Forza hayranları tarafından, yalnızca fragmanlarda, oynanış görüntülerinde ve diğer reklam malzemelerinde gösterilenlerden oluşturulmuş.

Ayrıca ilk kez Forza Horizon 4’te gösterilen arabalar ise şu şekilde:

– 1962 Austin FX4 Taxi cab
– 1931 Bentley 4 1/2? – The list notes: “8-Litre previously Autovista-only in Forza Motorsport 4”
– 201? Ford Fiesta RS (WRC?) – The list shows there’s still some ambiguity on the exact model
– 2017 Ford #14 Rahal Letterman Lanigan Racing GRC Fiesta
– 2018 McLaren Senna – This is the “hero” car on the cover of the game
– 1952 Morris Minor Series II
– 2017 Volkswagen #34 Volkswagen Andretti Rallycross GRC Beetle
– 2016 Volvo Iron Knight

Forza Horizon 4 Winter

Forza Horizon 4 ile ilgili küçük birkaç hatırlatma: Oyun yalnızca PC ve Xbox One platformları için geliştirildi. Tahmini çıkış tarihi, 2 Ekim 2018 olarak berlirlendi ve “erken erişim” (early access) ile alan oyuncular ise 28 Eylül 2018 tarihinden itibaren oynayabilecekler. Şu anda Microsoft Store’da standart edition’ı 228,75 TL, deluxe edition’ı 300 TL ve ultimate edition’ı 370 TL’den satılıyor.

Forza Horizon 4 hakkında daha fazla bilgiye kendi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunu ise aşağıda bulabilirsiniz.

E3 2018’de Gördüğümüz En İyi Oyunlar!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!