Fortnite’de Jujutsu Kaisen Etkinliği Başladı: Özel Kostümler ve Görevler

Fortnite, popüler anime serisi Jujutsu Kaisen ile heyecan verici bir işbirliği etkinliği başlattı. Oyuncular, özel görevleri tamamlayarak çeşitli kostümler ve ögeler kazanma fırsatını elde edebilecekler.

Fortnite, markalar ve ünlü isimlerle yaptığı işbirlikleriyle tanınan bir oyun. Son olarak Jujutsu Kaisen işbirliği etkinliği ile oyuna yeni bir soluk getiriyor. Yeni v25.30 güncellemesi ile başlayan bu işbirliği, oyunculara özel Jujutsu Kaisen temalı kıyafetlerin yanı sıra oyun içi ödüller kazanmak için tamamlanabilecek özel görevler sunuyor. Bu etkinlik kapsamında oyunda lanetli lamalar da yer alacak ve oyuncular savaş esnasında bu zorlu rakiplerle karşılaşacaklar.

Fortnite'de Jujutsu Kaisen Etkinliği Başladı: Özel Kostümler ve Görevler

Fortnite’ın Jujutsu Kaisen işbirliği etkinliği, 25 Ağustos 2023 saat 09:00’a kadar devam edecek. Lanetli Lamaları öldürdüğünüzde yeni lanetli teknikler öğrenebileceksiniz. Bu teknikleri kullanarak Laneti Kır görevlerini tamamlayarak kozmetik ögeler kazanabileceksiniz. Ayrıca Premium Ödül Hattı yükseltmesini satın alarak özel Yuji Itadori kıyafetine sahip olma şansınız olacak.

Etkinlik kapsamında 11 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Jujutsu Kaisen Kupası’na katılarak özel spreyler ve emojiler kazanma fırsatı da sunulacak. Bu işbirliği etkinliği sadece ana karakter Yuji Itadori’yi değil, aynı zamanda sınıf arkadaşları Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki ve öğretmen Satoru Gojo’yu da oyuna dahil ediyor.

Oyuncular etkinlik kapsamında kazanabilecekleri ögeleri ve tamamlamaları gereken görevleri detaylı bir şekilde inceleyerek bu heyecan verici Jujutsu Kaisen etkinliğinin tadını çıkarabilirler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.